dyo
Haberler / Ev Modası / DYO Soft Mat boya ile nefes alan ip cepheler!

DYO Soft Mat boya ile nefes alan ip cepheler!

Ev Modası 12.05.2021 14:22

DYO’nun kolay uygulanan, yüksek örtücülüğe sahip iç cephe boyası Dinamik Soft Mat, uygulandığı yüzeylerin nefes almasına izin veriyor.

Türkiye'nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO'nun kolay uygulanan, yüksek örtücülüğe sahip iç cephe boyası Dinamik Soft Mat, uygulandığı yüzeylerin nefes almasına izin veriyor. 

Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, günümüzde çevre ve insan dostu ürünlerin önem kazanmasından yola çıkarak ürettiği iç cephe boyalarından Dinamik Soft Mat ile tercih edildiği alanlara estetik bir görünüm kazandırırken binlerce renk seçeneği ile mekânlara canlılık katıyor. 

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, silinebilir Dinamik Soft Mat, iç mekânlarda kolaylıkla uygulanabiliyor. Soft mat dokusu ile uygulandığı yüzeye mükemmel bir örtücülük verirken, renk zenginliği sayesinde mekânları çok daha çarpıcı göstererek kusursuz yaşam alanları oluşturulmasını sağlıyor.

Dinamik Soft Mat, DYO Renk Pınarı Sistemi'ne uyumlu olmasıyla yaşam alanlarının istendiği renkte tasarlanmasına imkân sunuyor.