Weltew Home
Haberler / Ev Modası / Weltew Home ‘premium’ uykuya davet ediyor

Weltew Home ‘premium’ uykuya davet ediyor

Ev Modası 12.01.2021 10:37

Ustalıkla zarafeti bir arada sunduğu tasarımlarıyla fark oluşturan Weltew Home, yatak grubu ürünleriyle 2021 yılına iddialı bir giriş yapıyor.

Uyku konforunu arttırmak isteyen kullanıcıları için sunduğu Premium Brand yatak modeli, silikonize elyaf parçacıkları ile yatağa ekstra yumuşaklık özelliği katarken, nano teknoloji örme kumaşı ile sürtünmeden kaynaklı elektriklenmeyi de önlüyor. Böylelikle vücutta fazla enerjiden kaynaklı oluşabilecek yorgunluğun da önüne geçmeye yardımcı oluyor. Omurga destek süngerleri ile vücut uyku esnasında desteklenirken, yatak yan bordürleri sayesinde deformasyondan korunarak uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Uyku konforuna hazır olun…

Antibakteriyel özelliği ile güvenli kullanım imkanı veren Weltew Home Premium Brand yatak modeli, ergonomik yapısıyla konfor sağlarken, kuş tüyü kullanılan iç donanımı ile birlikte de son derece keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Weltew Home yurt genelinde 90 mağazası ve satış noktaları ile tüketicilerine ulaşırken, kaliteli ürünlerini yurt dışındaki mağazalarıyla da dünyaya ulaştırmaya devam ediyor.

Ürün fiyatı: Weltew Home'un eski yatağınızı getirin indirim kampanyası dahilinde; 150 x 200 cm. Premium Brand yatağın indirimli fiyatı 2.322 TL'dir.