Terracity AVM
Haberler / AVM / TerraCity, yeni yılda da güvenli alışverişin adresi olacak!

TerraCity, yeni yılda da güvenli alışverişin adresi olacak!

AVM 31.12.2020 11:16

Antalya’nın premium alışveriş ve yaşam merkezi TerraCity’de yeni yıl için geri sayım başladı.

Antalya'da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity, bu sene de ışıl ışıl yeni yıl süslemeleriyle 7'den 70'e herkesin beğenisini topluyor. Yeni yıl süslemeleri kapsamında alışveriş merkezinin girişinde ziyaretçileri, 6 metre yüksekliğinde ve yüzlerce LED ile aydınlatılmış Ren geyiği karşılıyor. Alışveriş merkezinin içinde ise 8 metre uzunluğunda, etkileyici onlarca süslemeyle ışıklandırılmış devasa büyüklükte yılbaşı ağacı yer alıyor. Ziyaretçiler, TerraCity Alışveriş Merkezi'nde yılbaşı atmosferini doyasıya yaşarken mağazaların yeni yıla özel kampanya ve indirimleriyle alışverişin keyfini çıkarıyor. 


MacroCenter hediye çeki kazanın

31 Aralık'a kadar TerraCity'de bulunan mağazalardan aynı gün içinde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, anında MacroCenter hediye çeki kazanıyor. TerraCity'nin ana girişinde bulunan Danışma noktasına fiş ve faturalarıyla birlikte gelen ziyaretçiler, 500 TL'lik alışverişleri için 40 TL, 1000 TL'lik alışverişleri için ise 100 TL'lik çekin sahibi oluyor. Stoklarla sınırlı hediye çekleri sadece TerraCity MacroCenter mağazasında geçerli… 

Yılbaşı gecesi partisi TerraCity Youtube kanalında

Yeni yılda ritimler şehrin kalbinden yükseliyor. Roots ve Milimaudio işbirliği ile elektronik müzikseverler, yılbaşı gecesi 21.30 - 02.00 saatleri arasında TerraCity YouTube kanalında canlı yayında buluşuyor. TerraCity; VIIA, Milimaudio, Neither Nor, Macellann ve Atakan'ın performanslarıyla, yeni yılın ilk saatlerine kadar dur durak bilmeyen ritimlerle yılbaşı coşkusunu yaşatmaya hazırlanıyor.


Güvenli alışverişin adresi TerraCity Alışveriş Merkezi

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimleri başarıyla geçerek Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi'ni almaya hak kazanan TerraCity, ziyaretçilerinin gönül rahatlığıyla alışveriş yapması için bütün önlemleri aldı. AVM'nin ana girişlerinde ateş ölçümü hem elle hem de otomatik vücut ısı algılayıcılarıyla gerçekleştiriliyor, maskesiz girişe kesinlikle izin verilmiyor. İklimlendirmesini yüzde 100 taze hava ile sağladığı alışveriş merkezinde, çalışma saatleri dışında ULV gümüş-nano teknolojisi ile özel temizlik yapılan ortak alanlar, gün içinde de sık sık dezenfekte ediliyor. Müşteri asansörlerinde temassız kullanım için pedallar vasıtasıyla ayakla kontrol sağlayan bir sistem, tuvaletlerde ise kapılar için otomatik el sensörü kullanılıyor. Tüm ziyaretçiler ve çalışanlar için girişte HES kodu uygulaması yapan TerraCity Alışveriş Merkezi, koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta içi saat 10.00-20.00, hafta sonlarında ise MacroCenter market saat 10.00-17.00, restoran ve kafeler ise sadece paket servis olarak 10.00-20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.