Panasonic Life
Haberler / Dekor & Stil / Panasonic Life'tan kırmızı cam elektrik anahtarı!

Panasonic Life'tan kırmızı cam elektrik anahtarı!

Dekor & Stil 23.12.2020 11:25

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin kırmızı renkli, cam elektrik anahtarı ve prizleri tüm mekanları yeni yıla hazırlıyor.

Kırmızı, kesinlikle yeni yılın yıldızı… Bulundukları ortama yeni yıl ruhunu taşımak isteyenler mutlaka dekorasyonda kırmızı renk ve tonlarını öne çıkarıyor. Kırmızının enerjisi, hem yılbaşına hem tüm yıla yansıyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider ismi Panasonic Life Solutions Türkiye, Thea Ultima serisinin kırmızı renk, cam elektrik anahtarı ve priz modelleri ile yeni yıl coşkusunu evlere ve tüm mekanlara taşıyor. 

Renklerin büyüsü, yeni yılın gelişine bambaşka bir heyecan katıyor. Bu renklerin başında ise kırmızı var. Panasonic Life Solutions Türkiye'nin en özel ürünleri arasında yer alan Thea Ultima'nın özellikle kırmızı renkli, cam elektrik anahtarı ve prizleri, tüm mekanların dekorasyonunu yeni yıla hazırlıyor. Ferahlığın yanı sıra zarif bir görünüm de oluşturan cam, mekanların hemen hemen her alanında değerlendirilebiliyor. Hijyenik, kolay temizlenebilir ve insan sağlığına zarar vermeyen bir malzeme olduğu için de sadece yeni yıla girerken değil, her zaman trend olmayı başarıyor. Thea Ultima, yaşam alanlarına ve dekorasyon dünyasına kattığı üst seviyede şıklık, konfor ve ayrıcalıkla öne çıkıyor. Thea Ultima'nın cam modelleri, yaşam alanlarında iç açıcı bir atmosfer oluştururken üstün kalitesi ve teknolojisi ile de fark oluşturuyor.  

Serinin açık yeşil, beyaz ve siyah alternatifleri de dekorasyonunuzda çok özel dokunuşlarla fark oluşturmanız için sizi bekliyor.