Uğur Akkuş-Ebru Şallı
Haberler / Güncel / Uğur Akkuş, Ebru Şallı'ya Beverly Hills’ten malikane aldı!

Uğur Akkuş, Ebru Şallı'ya Beverly Hills’ten malikane aldı!

Güncel 30.11.2019 10:06

Üç ay önce evlenen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çiftinden sürpriz yatırım. Akkuş, eşi için Beverly Hills'ten 15 milyon dolarlık malikane satın aldı.

Uğur Akkuş'un Ebru Şallı'ya sürprizleri bitmiyor. İş insanı, eşine Beverly Hills'te değeri 15 milyon dolar olan bir malikane satın aldı. Üç ay önce nikah masasına oturan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, Hollywood yıldızlarına komşu oldu.

Akkuş, ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles'ın Beverly Hills bölgesinde Şallı için malikane satın aldı. İş insanının, açık artırmayla satılan saray yavrusunu 15 milyon dolara (86 milyon TL) aldığı öğrenildi. Yoğun iş temposundan zaman buldukça çocuklarıyla Beverly Hills'e gidecek çiftin aşk yuvalarında; 12 oda, iki havuz, özel bir spor salonu ve tenis kortu bulunuyor. 

Dünyaca ünlü sanatçıların tercih ettiği bölgede, Jennifer Lopez, Angelina Jolie ve Madonna gibi birçok isim oturuyor. Akkuş, düğün öncesi Şallı'ya 200 bin TL'lik tek taş ve evlendikten sonra ise Bebek'teki milyon dolarlık villasının tapusunu hediye etti.

Milliyet