Nidapark Bomonti
Haberler / Konut Projeleri / Nidapark Bomonti’de daire fiyatları 921 bin TL’den başlıyor!

Nidapark Bomonti’de daire fiyatları 921 bin TL’den başlıyor!

Konut Projeleri 08.12.2018 16:01

Tahincioğlu karma projelerdeki başarısına bir yenisini daha ekleyerek Nidapark Bomonti’yi hayata geçirdi.

Her çeşit yaşam zevkine hitap edecek şekilde düşünülmüş proje, isteyene manzara, isteyene teras, isteyene de bahçe keyfi sunuyor.

39 katlı kule konutları ile İstanbul ve tarihi yarımada manzarasının ayaklarınızın altında olduğu Nidapark Bomonti'de 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri yer alıyor. En rahat ve en geniş alanla en konforlu yaşamı sunmak için tasarlanmış projede dairelerin büyüklükleri ise farklılık gösteriyor.

1+1 daireler 63 metrekare ile 115 metrekare, 2+1 daireler 97 metrekare ile 138 metrekare, 3+1 daireler ise 163 metrekare ile 185 metrekare alandan oluşuyor.

Nidapark Bomonti konumlandığı yer itibariyle şehrin tam da odak noktasında yer alarak sosyal olanakların keyfini en üst düzeyde çıkarmanıza imkan sağlıyor.

İstanbul'u yukarıdan görmek isteyenler terasta Boğaz manzarasının seyrine dalarken aynı zamanda havuz ve güneşin tadını da çıkabilecek. Meydana olan yakınlığıyla istediğiniz zaman bölgenin ilk ve tek meydanında yürüyüş yapabileceksiniz.

İstanbul'un en popüler semtlerine komşu

Lokasyon itibariyle İstanbul'un en tercih edilen yerlerine yakın olan Nidapark Bomonti, Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak ulaşım noktalarına komşu, Mecidiyeköy, Şişli ve Nişantaşı'na ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda Osmanbey metro durakları ile de istediğiniz her yere kolayca ulaşmak mümkün.

Teslimler 2020'de

Gerek konumlanışı gerek ince detaylarıyla zevklerinize hitap edecek bir yaşam çizgisiyle düşünülmüş projede ev sahibi olmak konusunda da esnek seçenekler düşünülmüş.

Nidapark Bomonti projesinde dairelerin fiyatları şu şekilde:

1+1 daireler 921 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler 1 milyon 478 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler ise 2 milyon 706 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

4+1 dairelerin satışının tamamlandığı projede teslim tarihi ise 2020 olarak açıklandı.