Güleç Egemen Evler
Haberler / Konut Projeleri / Güleç Egemen Evler projesinde daireler 635 bin TL'den başlıyor!

Güleç Egemen Evler projesinde daireler 635 bin TL'den başlıyor!

Konut Projeleri 27.11.2018 14:49

Egemen Mimarlık imzası ile inşa edilecek Güleç Egemen Evler projesi Bursa Nilüfer'de yaşama kazandırılıyor.

Bursa'nın gelişmekte olan Nilüfer İlçesi Balat Mahallesi'nde 8 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Güleç Egemen Evler projesi, Egemen Mimarlık tarafından hayata geçiriliyor. 84 dairenin yer aldığı  projede 2+1'den 4+1 dublekslere kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Modern dizayn edilmiş ve kullanım açısından konforlu bir yaşam sunan Güleç Egemen Evler projesinde dairelerin büyüklükleri 156 metrekare ile 434 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Balat Ormanı'na komşu yaşam

Doğanın tam da kalbine konumlandırılışıyla Balat Ormanı'na  komşu mesafede olmasının yanı sıra 5 bin metrekarelik yeşil alanı ile sakinlerine yürüyüş ve koşu yapabilecekleri alanlar da sunan Güleç Egemen Evler projesi aynı zamanda  içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, süs havuzu, güneşlenme terası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahası, spor salonu, kafeterya ve spa merkezi gibi sosyal aktivite alanlarının olduğu alternatifler de sunuyor. 

Teslimler Mart 2020'de 

Alıcılarına ödeme konusunda da ayrıcalıklar sunan proje, yüzde 50 peşinat ile kalan kısım için 24 ay vade farksız taksit olanağı sunuyor. Bunun yanında peşin alımlarda indirim yapılan Güleç Egemen Evler projesinde teslimlerin gerçekleşmesi halinde de yüzde 50'nin üzerinde prim sağlaması düşünülüyor.

Daire fiyatlarının 635 bin TL ile 1 milyon 495 bin TL arasında değiştiği projede ilk teslim ise Mart 2020'de yapılacak.