verra suites beykoz

Verra Suites Beykoz kalitesi artık İstanbul'da

Konut Projeleri 22.11.2018 17:03

Ankara’nın köklü firmalarından Tüfekçioğlu Grup İstanbul’da ilk konut projesine imza atarak Verra Suites Beykoz projesini hayat geçiriyor.

Tüfekçioğlu Grup imzası ile inşa edilen Verra Suites Beykoz projesi İstanbul'un gözde mevkilerinden Beykoz'da hayat geçiriliyor. 

Proje, 26 konuttan oluşuyor ve içerisinde  birbirinden farklı özelliklere sahip 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuyor. 140 metrekare ile 337 metrekare arasında değişiklik gösteren dairelerin tamamı deniz ve orman manzarasına hakim. 

'Komşuluk' kavramı yeniden anlam bulacak

Verra Suites Beykoz'un ana fikri her bir konutun, diğerlerinden faklı plan ve özellikleriyle, sahibinin yaşam biçimine özel olması.  Bu anlamda proje  yatay mimarili butik konsepti ile komşuluk kavramını yeniden alıcılarının hayatına kazandırmak istiyor. 

Konutların her birinin geniş açılarda Boğaz ve orman manzarasına sahip olması amacıyla bloklar en hakim açıları sağlayacak eksenlerde araziye yerleştirilmiş. Manzara ve doğa ile içiçe bir iç mekan anlayışıyla, tüm birimler gündüz-yoğun ve gece-yoğun kullanım işlevlerine uygun şekilde  planlanmış. 

Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle uzun yıllardır  adından söz ettiren Verra Suites, manzarasıyla, özenle tasarlanmış iç mekanlarıyla, gün ışığından daha fazla yararlanılan daireler, çok daha fazla yeşil alan, daha fazla doğal yaşam alanı ile alıcılarına çok daha fazla rahatlık ve keyif vadediyor.

Kişiye özel ödeme imkanı

Kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturan Verra Suites Beykoz projesinde en düşük konut fiyatı 1 milyon 900 bin TL'den başlıyor ve projenin Mayıs 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.