ebruli ıspartakule projesi

Ebruli Ispartakule, hem yatırımcıya hem bölgeye değer katacak

Konut Projeleri 10.01.2018 12:15

Ebruli Ispartakule; Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı imzası ile İstanbul’un gelişen yüzü Ispartakule’de yükseliyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından inşa edilen Ebruli Ispartakule projesi bugün basın karşısına çıktı. Ebruli Ispartakule'nin basın lansmanında konuşan Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel, Ebruli Ispartakule projesiyle ilgili önemli detayları basınla paylaştı.

Ebruli Ispartakule, ulaşım ağlarına yakın olmasıyla dikkat çekiyor

Ispartakule bölgesini İstanbul'un gelişen yüzü olarak tanımlayan Müslim Güzel, “Ebruli Ispartakule TEM Otoyolu'na 2 kilometre mesafede olması, metronun da yürüme mesafesinde olması nedeniyle lokasyonuyla yatırım değeri yüksek bir projeye imza attığımızın bilincindeyiz. Projemiz hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM bağlantı yolları, metro ve tren hatları, 3.Havalimanı, Kanal İstanbul gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor” diyerek projenin lokasyon değerine dikkat çekti. 

Güzel, “Ebruli Ispartakule projesi tamamlandığında sakinlerinin günlük ihtiyaç ve konforu için ihtiyaç duyulan her türlü imkanı sunan, ulaşabilirliği kolay, merkezi, içerik ve donanım açısından güvenli bir proje olacağı inancındayız” ifadelerini kullandı.

Ebruli Ispartakule bölgeye değer katacak!

Ebruli Ispartakule'nin konum açısından değerine dikkat çeken Güzel, “Ulaşım akslarının zenginleştiği bölgeler, gayrimenkullerin de değer kazandığı bölgeler olmuştur. Bu yüzden Ebruli Ispartakule, yalnızca yatırımcısına ve sakinlerine değil, bölgeye de değer sağlayacağını öngörüyoruz. Ebruli Ispartakule, prestijli bir iş hayatı, modern ve konforlu bir yaşam alanı sunarak, bu değer artışını yatırımcısına hissettirecektir.” açıklamasında bulundu.