Ataköy Selenium Retro

Selenium Retro projesinde teslimler başladı

Konut Projeleri 05.08.2017 14:12

Aşçıoğlu’nun İstanbul Ataköy’de hayata geçirdiği ikinci proje olan, iki blok halinde 396 birimden oluşan projesi Selenium Retro’da teslimler başladı.

Modern cumbalar ve açık balkon konseptiyle inşa edilerek rezidans ve ofis bloklarından oluşan Selenium Retro, Ataköy'de bütün ulaşım araçlarının buluşma noktasında yer alıyor. 

Bölgenin en prestijli projelerinden olan Selenium Retro'da, daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan sağlamak amacı doğrultusunda cumba ve balkonların yer aldığı bir konsept ile inşa edilen biri rezidans, diğeri ofis olmak üzere 2 ayrı blok yer alıyor. 

Selenium Retro'nun 1000 metrekarelik açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları ve 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanında da kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları bulunuyor. 

D100 Karayolu'nun hemen yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı'na 4 kilometre mesafede olan projesi Selenium Retro, ulaşım açısından sunduğu alternatiflerle, başta THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) olmak üzere birçok kurumun ilk tercihi oldu. Türk Havak'ın ofis yatırımlarının yanı sıra 1000 metrekare büyüklüğünde bir anaokulunu da hayata geçireceği Selenium Retro projesinde yer alan ticari mağazalarda da markalı cafe ve restoranlar yer alacak. 

Sağladığı lokasyon avantajıyla ulaşım kolaylığı sunan Selenium Retro, fuar alanlarına yakınlığıyla da iş hayatının yeni tercihi oluyor.