atlantik fly
Haberler / Konut Projeleri / Atlantik Fly Pendik'te Anneler Günü kampanyası!

Atlantik Fly Pendik'te Anneler Günü kampanyası!

Konut Projeleri 11.05.2017 15:40

Pendik'te hayata geçirilen Atlantik Fly projesinde Anneler Günü kampanyası başladı.

İstanbul'un en hızlı değerlenen bölgesi Pendik'te, Atlantik Yapı imzasıyla yükselen Atlantik FLY projesinde avantajlı Anneler Günü kampanyası başladı. Hayata geçirdiği kampanya ile benzersiz fırsatlar sunan firma, Anneler Günü'nü ayrıcalıklı projesi ile taçlandırıyor.

Annelerin yüzünü güldürecek bir kampanya düzenlediklerini belirten Satış ve Pazarlama Müdürü Engin TORTUMLU; “Atlantik FLY markalı konut sektöründe örnek teşkil edecek bir proje. 100 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiğimiz projemizde 2+1 dairelerimiz 265.000 TL'den başlıyor. Anneler Günü'ne özel kampanyamız ile ‘FLY' projemizden konut alanlara yüzde 3 indirimin yanı sıra 40 ay vade farksız ödeme kolaylığı da sunuyoruz. Bu özel günde annelere, ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın kapılarını avantajlı kampanyamızla aralıyoruz.'' dedi. 

AYRICALIKLI, FERAH DAİRE SEÇENEKLERİ

Pendik bölgesinde konumlanan Atlantik FLY projesinde lüks ve konforlu detaylara sahip 140 konut yer alıyor.
Ayrıcalıklı ferah dairelerin sunulduğu projede 1+1, 2+1, 3+1 'den oluşan üç farklı konut seçeneği bulunuyor. Ayrıca 2+1 daireler de kendi içinde 5 farklı tip sunarak geniş bir seçme olanağı sağlıyor. Yüksek standartlarda tasarlanan daireler 68 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

LOKASYONUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Anadolu yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik FLY; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren'e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro'ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. 

Yüzde 70'inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede ayrıca açık yüzme havuzu, sauna, fitness salonu ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor.

100 milyon liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilen Atlantik FLY'da teslimler Nisan 2019'da yapılacak.