vogue center
Haberler / Ofis / Vogue Business Center’da 105 ayrıcalıklı ofis!

Vogue Business Center’da 105 ayrıcalıklı ofis!

Ofis 10.10.2016 16:50

AYSE Yapı tarafından iş merkezlerinin tam kalbinde Ataşehir’de hayata geçirilen Vogue Business Center 105 ofisten oluşuyor.

Anadolu Yakası'nın en değerli noktalarından Ataşehir'de inşa edilen Vogue Business Center, bölgenin ofis ihtiyacına cevap verecek. İnşaat firmasının kendi arazisi üzerinde hayata geçirilen proje, 2 bin metrekarelik arsa alanına sahip bulunuyor. Her bir satılık ofis katı 386 metrekare olarak tasarlanan gösteren Vogue Business Center 23 katlı tek blokta yükseliyor.

Metro ve otobüs durakları gibi toplu taşıma merkezlerine yakın bir noktada, 1. ve 2. köprü bağlantı yolu üzerinde yer alan proje merkezi lokasyonu ile yatırımcısının yüzünü güldürecek. KDV'si inşaat firması tarafından karşılanan Vogue Business Center, aynı zamanda anlaşmalı bankalarıyla düşük faiz imkanı sunacak. 

Panoramik adalar ve deniz manzarasına sahip olan Ataşehir'in yeni projesi Vogue Business Center, iş yaşamınızı keyifli ve konforlu hale getirecek. Her katta 5 ofis olmak üzere 69 metrekareden 386 metrekareye kadar her türlü şirket için farklı alternatifler sunan ofis projesinin 6 bin metrekaresi ise kapalı otoparka tahsis edilecek. 

‘İŞ'TE SOSYALLİK 

Sosyal donatı alanları ile de birçok ayrıcalıkları bulunan Vogue Business Center'da iş toplantılarının gerçekleştirilebileceği ve çalışan personelin öğle tatilini değerlendirebileceği cafe & restoranlar, resepsiyon karşılama, vale servisi, oto yıkama alanı, güvenlik sistemleri sunulan imkanlar arasında yer alıyor. 

Aylık 17 ila 20 bin TL getiri sağlayacacağı öngörülen Vogue Business Center'da teslimlerin ise Aralık 2016'da başlaması bekleniyor.