sultangazi sultan park

Akyapı İnşaat, Sultan Park projesine başlıyor

Konut Projeleri 02.06.2016 10:34

Akyapı İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Umut Murat Ergün, Sultangazi'de geliştirilme aşamasında olan yeni projeleri ile ilgili bilgiler verdi.

Sultangazi'de Sultan Park projesine başlayacak olan Akyapı İnşaat, yeni projesinde ödeme kolaylığı sağlıyor. Yeni projenin lansmana özel fiyat avantajlarıyla satışa sunulacağını aktaran Akyapı İnşaat Pazarlama ve Satış Direktörü Umut Murat Ergün, Sultangazi'de geliştirilme aşamasında olan Akyapı İnşaat‘ın yeni projesinden bahsederken, "Bölgenin ihtiyaçlarını iyi biliyoruz. Yeni proje alanımız, tam olarak Sultangazi Belediyesi ve 600 yataklı yeni devlet hastanesinin tam karşısında bulvara ve parka cepheli çok iyi bir lokasyona sahip bulunmaktadır" dedi.

Sultangazi bölgesine artı değer sağlayacaklarını belirten Ergün, ev alacakların ihtiyaçlarına yönelik yaşam alanı oluşturduklarını söyledi.  

Geliştirilme aşamasında bulunan proje 2+1,  3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşacak. Ticari alanların da yer alacağı Sultan Park'ta cafe, restaurant ve tüm oturumcuların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak büyük mağazacılık, market alanı vb. ticari üniteler de bulunacak.