novada edremit

Novada Edremit'e yatırımcılardan yoğun ilgi!

AVM 27.03.2016 13:17

Edremit ile Akçay arasındaki Novada Edremit AVM her ihtiyaca cevap verecek.

İzmir – Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında yer alan Novada Edremit, mağaza teslimlerine başlanan ikinci fazıyla birlikte toplam 25 bin metrekare kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası 65 markaya ulaşacak. Balıkesir'in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit'te yer alan Novada; yeni açılacak Starbucks, H&M, Koçtaş,  LC Waikiki, Koton, İpekyol, Twist,  Roman, Adidas, Levi's, Dockers, U.S. Polo Assn., Tudors, Derimod, Flo, Greyder, Bambi, Penti, Katia & Bony, Madame Coco, Yves Rocher, Flormar, Adventure Republic ve diğer mağazaları ile Körfez'in en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak bölgenin sosyal yaşamını renklendirmeyi sürdürecek. Yakın çevresinde 600 bin, yaz aylarında ise yaklaşık 2,5 milyona yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılayacak olan Novada; Körfez bölgesiyle buluşturduğu ulusal ve uluslararası birçok marka ile şehrin ticari hayatına da yeni bir soluk getirdi.

Kiralama ve AVM Yönetimi Turkmall tarafından gerçekleştirilen Novada Edremit geçtiğimiz yıldan beri Edremit ve Akçay'ın yanı sıra Ayvalık, Altınoluk, Küçükkuyu, Burhaniye, Gömeç ve Havran gibi körfez çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ediyor. İkinci fazıyla daha da büyüyecek olan alışveriş merkezi, yeni markaları, 7 salonlu Cinemarine sinemaları ve seçkin etkinlikleri ile bölgenin yaşam merkezi olmaya ve Edremit'in gelişen ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecek.

Novada Edremit AVM Müdürü Koray Belet; Edremit Körfezi'nin ilk alışveriş ve yaşam merkezi olan Novada'nın bölgenin yeni buluşma noktası olduğunu, turizm sektörünün yanı sıra ulusal ve uluslar arası markaları ile Edremit'in ticari yaşamına da canlılık katan bir proje olmaya devam ettiğini ifade etti.

Novada Edremit'in fırsatları takip eden yatırımcılara ve yerel girişimcilere yeni kaynaklar sunduğunu belirten Belet; bir çok marka için gelen bayii taleplerini alışveriş ve yaşam merkezinin konseptine paralel değerlendirdiklerini ve Novada'nın daima yeni fikirlere açık olduğunu sözlerine ekledi. Koray Belet; Novada Edremit'te yer almak isteyen bayii taleplerini markalarla birlikte değerlendirirlerken, yatırımcı adaylarıyla da yoğun ve titiz görüşmeler yapılarak ilerlendiğini söyledi.

Perakende