Kumru Ankara

Kumru Ankara’da her şey bir adım uzağınızda!

Konut Projeleri 05.12.2015 10:11

İstanbul’da hayata geçirdiği Sea Pearl Ataköy projesi ile büyük ses getiren Kuzu Grup, bu kez Ankara'da Kumru Ankara için kolları sıvadı.

İstanbul'un en iddialı projesi Sea Pearl Ataköy ile yatırımcının beğenisini kazanan Kuzu Grup, Ankara'da iddialı bir proje ile adından söz ettirecek. Çankaya'nın tam kalbinde, bir konseptte iki farklı yaşam sunan proje 164 konut ve 1 adet açık çarşıdan oluşuyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Kumru Ankara'da daire büyüklükleri 66 ila 297 metrekare arasında değişiyor. 10 bin 609 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede ayrıca 3 bin 500 metrekare yeşil alan bulunuyor. Daire fiyatları ise 470 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

Kuzu Grup'unKumru Ankara projesi

Rezidans hizmeti verilen Kumru Ankara, sadece çok özel bir rezidans değil, benzersiz meydanı ile de dikkat çekiyor. Önemli markaların buluştuğu bir alanda sosyal hayata farklı bir soluk getirecek olan Kumru Ankara meydanda birbirinden özel lezzet adresleri yer alıyor. Ayrıca projede katta sosyal tesis bulunması Ankara'da bir ilk olarak öne çıkıyor. Barış Manço Parkı'nın hemen yanında yükselen Kumru Ankara, Nişantaşı Pazarı'na da komşu konumda inşa ediliyor. Projenin Eylül 2017'de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.