İnistanbul Lokal

İnistanbul Lokal, şehrin tam da merkezinde yükseliyor

Konut Projeleri 01.10.2015 15:10

Topkapı'da şehrin tam da merkezinde inşa edilen İnistanbul Lokal projesi ulaşım açısından da çok avantajlı bir konumda yer alıyor.

Eskiden fabrika binalarının yoğunlukta olduğu İstanbul'un en eski semtlerinden Topkapı, son zamanlarda yeni iş alanların hayata geçmesiyle İstanbul'un yatırım merkezlerinden biri haline geldi. 

Nef ve İş GYO'nun Topkapı'da eski Şişecam fabrikasının yer aldığı alanda, İnistanbul Gala'nın yanı başında hayata geçirdikleri İnistanbul Lokal'de 938 adet ünite bulunuyor.

İnistanbul Lokal

İnistanbul Lokal

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede konutların alanları 48 ile 308 metrekare arasında değişiyor.

Yüzde 1 peşinat ve yüzde 0,94 oranında faiz oranıyla uygun ödeme koşullarının sunulduğu İnistanbul Lokal'de daireler 348 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Sosyal olanaklar bakımından zengin...

İnistanbul Lokal projesinin sosyal kullanım alanları arasında; yüzme havuzu, basketbol sahası, oyun alanları, fitness center, kreş, mescit, sinema, kapalı otopark, asansör ve güvenlik ile futbol alanları bulunuyor.

Aralık 2017'de teslim

15 Eylül'de gerçekleştirilen basın toplantısında İnistanbul Lokal'in 2017 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edileceği bildirildi.

İnistanbul Lokal gece görüntüsü

İnistanbul Lokal projesinin gece görüntüsü

Şehrin tam da merkezinde bir proje...

Konut ve ofis projelerinin inşa edildiği Topkapı'da konumlandırılan İnistanbul Lokal, şehrin merkezinde yer alıyor.

Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre, Terazidere metro istasyonuna 400 metre, Cevizlibağ Metrobüs durağına 1 kilometre, İstanbul'un en işlek hattı olan E-5 karayoluna 1 kilometre, Marmaray'a 3,2 kilometre, Yenikapı sahil yoluna 4 kilometre,Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 5 kilometre, TEM karayoluna 7 kilometre, Ataköy'e 7 kilometre, Zincirlikuyu'ya 8 kilometre ve Atatürk Havalimanı'na ise 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com