Royal Garden Moonlight Salıncak

RoyalGarden Yapı Fuarı’na bahar getirdi

Genel 26.04.2015 23:36

Bahçe mobilyalarında estetik ve üretim kalitesiyle fark yaratan Royal Garden, yeni ürünleriyle Yapı Fuarı’nda yer aldı.

Estetik tasarımı, şık duruşu ve kalitesiyle bahçe mobilyacığında çığır açan RoyalGarden, Yapı Fuarı'nda yeni ürün gruplarını ziyeretçilerinin beğenisine sundu. 2015 yazlarına damgasını vurması beklenen Moonlight Salıncak en çok dikkat çeken ürün oldu.

Geniş görüş açısıyla ferahlık hissi uyandıran üç kişilik ortopedik salıncak Moonlight, koltuk arkalığının geriye doğru farklı açılarda yatması ve enseyi kavrayan başlıklarıyla konforu en üst düzeyde yaşatıyor. Sabitleme özelliğiyle rahatça yatabilir konuma gelebilen Moonlight Salıncak, aşağı, yukarı, öne ve arkaya ayarlanabilen tentesiyle de güneş ışınlarına göre kolayca ayarlanabiliyor.

Afrika Teak'i üzerine kurgulanıyor

Ahşap malzemesi, Afrika Teak'i olarak da adlandırılan İroko Ağacından'dan imal edilen Moonlight Salıncak, paslanmaya karşı otomotiv sektöründe kullanılan özel işlemlerden geçirilmiş mekanizma ve metal kısımlarıyla uzun süreli kullanım olanağı sunuyor.

Akıllı kumaştan üretildi

Moonlight Salıncak'ta yaz günlerinin keyfinin kaçmaması için akıllı kumaşlar kullanılıyor. Bu kumaşlarda dökülen içecekler leke tutmuyor ve kolayca temizlenebiliyor. Her türlü hava şartlarına dayanıklı akrilik kumaşın kullanıldığı koltuk yüzeyi, açık havada uzun ömürlü ve rahat bir kullanıma olanak sağlıyor. Özel tasarlanmış geniş kol sehpaları yiyecek ve içecek servisi için kolaylık yaratırken, birçok renk seçeneği olan yıkanabilir minderleri, yangına dayanıklı kumaş ve özel pamuklardan üretiliyor. Kış aylarında ve yağışlı havalarda kullanabileceğiniz kılıfı sayesinde salıncak tozdan ve yağmurdan etkilenmiyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com