Bulvar 216
Haberler / Güncel / Türkiye'nin ilk yeme-içme merkezi rakip tanımıyor

Türkiye'nin ilk yeme-içme merkezi rakip tanımıyor

Güncel 27.11.2015 11:50

Türkiye’nin ilk konsept yeme içme destinasyonu Bulvar 216, gurme merkezi olarak sektörde rakipsiz ve yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

Açıkhava mimarisi ile büyük bir yeme-içme mahallesini anımsatan Bulvar 216'ya her kattan bağımsız giriş bulunuyor. Ziyaretçiler, mahalleler arası dolaşır gibi katlara giriş yaparak Türkiye'nin ve Avrupa'nın önemli restoranlarını, kafelerini bir arada bulabileceği bir gurme merkezine giriş yapabiliyorlar. 

Bulvar 216'nın Sektöre Kattığı Yenilikçi Yaklaşımlar

“Türkiye'nin ile yeme-içme destinasyonu” olarak konumlanan Bulvar 216, bulunduğu bölgenin hedef kitlesinin davranış özellikleri ve bölgenin ihtiyaçlarını göz önünde tutarak kitlesine ferah ve çok amaçlı bir yaşam alanı sunuyor.  Ferah teraslı yarı açık mimarisi ve tekstil perakendesine yer vermeyen yeme-içme ağırlıklı mağaza karması ile rakiplerinden farklılaşan Bulvar 216, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği sınıflandırmalarına göre komşu alışveriş merkezi statüsünde yer almaktadır.

Açıldığı günden itibaren Ataşehirlilerin sosyalleşme merkezi olan Bulvar 216, günün her saati hareketli. Sabah 07:00'de Caribou, Starbucks gibi markalarıyla güne merhaba diyen Bulvar 216, Bebek Balıkçı, Hunger gibi restoranlarıyla gece 01:00'e kadar açık. 

Kısa bir sürede Ataşehirlilerin nefesi olan Bulvar 216'da, yeme-içme üzerine 26 mağaza yer alıyor. Kuaför, çocuk kulübü gibi mağazaları ile birlikte Bulvar 216'da, 36 mağaza yer alıyor.

Gurme restoran ve kafelerin ağırlıkta olduğu projede her katta yeme-içme markaları bulunmakla birlikte “Food Lounge” olarak adlandırılan 3.katta; ünlü şefler, yöresel ve dünya mutfağından lezzetler bir arada bulunmaktadır. Food Lounge katında, diğer restoran ve kafelerde olduğu gibi masaya özel alakart servis yapılmaktadır.

Anadolu Yakası'nda İlk Şubesini Açan Markaların da Tercihi... 

Harvard Cafe, P.F. Chang's, ve Bebek Balıkçı, Anadolu yakalılarla ilk buluşmasını Bulvar 216'da yapıyor. Dünyada birçok ülkede sports pub konseptiyle mağazası yer alan O'learys Sports Restaurant , Türkiye'deki ilk mağazasını Bulvar 216'da açtı.