turabi
Haberler / Güncel / Turabi: Yarışmalardan 2 milyon TL ve bir ev kazandım

Turabi: Yarışmalardan 2 milyon TL ve bir ev kazandım

Güncel 15.02.2019 14:36

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran konuk oldu.

Çamkıran, katıldığı yarışmalardan yaklaşık 2 milyon TL ve bir ev kazandığını söyledi.

İşte Turabi Çamkıran'ın açıklamalarından satır başları…

Çok zor bir yarışma 2 bölümü bitti. Geriye 6 bölüm kaldı. Artık nereye kadar gittim, elendim mi, elenmedim mi? göreceğiz….Burada katıldığım yarışma ile oradaki yarışma çok farklı. Burada açlıkla savaşıyoruz, orada akıl cesaretle.

Mesela 200 metre yükseklikte dengede durman lazım. Bir araçtan diğerine atlaman lazım. Çok cesaret isteyen bir yarışma, ilk bölümde birinin eli kırıldı.

İnanılmaz yarışma Hollywood ekibi yapıyor, her yarış aksiyon gibi. Ama ben bu yarışma boyunca hiçbir şeyden korkmadım.

2018'deki Survivor için Acun abinin yanına gidiyordum. Uçakta yatıyordum, adamın biri uyuşturucu kullanmış ve herkese saldırmış. Çoğu kişinin burnunu kırmış. Hostes geldi, beni uyandırdı. ‘Turabi Bey lütfen yardım edin' dedi.
Adam Afrikalı bayağı uzun bir adam, yanına gittim, hostese vurdu, bana da vuracaktı, tek hamle ile bayılttım. Sonra koltuğa oturtup, kelepçeledik. Ben yerime gittim uyumaya, adam kelepçeleri kırmış. Beni çağırdılar yine gittim bu safer battaniye ile bağladım.

Ben bir olay görünce müdahale ederim, bir kadına da vursalar ben orada müdahale ederim dayak yesem de problem değil.

Ben kazandığım paraları aileme verdim, şu an hiç param yok.(gülüyor) Yanımda para taşımıyorum, kardeşim taşıyor. Cüzdan kardeşimde. Hiçbir zaman parayı sevmedim. Hayatımda hiç borç vermem, verirsem de işini görsün geri vermesin.
Aileme verdiğim parayı sormuyorum ‘ne yapıyorsunuz' diye ev aldılar mı almadılar mı biliyorum! Ama almışlardır herhâlde çok para çünkü…

Nereden baksak ödüllerden 1 milyon kazandım, haftalık ücretler falan derken yarışmalardan 2 milyona yakın para ve bir ev kazandım.