Survivor Ünlüler Gönüllüler, bu sene Dominik'te çekilecek
Haberler / Güncel / Survivor Ünlüler Gönüllüler, bu sene Dominik'te çekilecek

Survivor Ünlüler Gönüllüler, bu sene Dominik'te çekilecek

Güncel 02.02.2014 13:26

Geçen sene Panama'da çekilen Survivor bu sene Türkiye'de balayı turları ile meşhur olan Dominik'te çekilecek

Dominik Cumhuriyeti'nin Avrupa'dan gelen ilk ziyaretçisi Kristof Kolomb 500 yıl önce adaya ilk ayak bastığında, bu kara parçasının güzelliği karşısında büyülenmiş ve Kral Ferdinand ile Kraliçe Isabela'ya şu satırları yazmıştı: “Burası insan gözünün görebileceği en güzel yer”. Bugüne kadar da Kolomb'un bu sözüne itiraz eden çıkmadı. Ülkenin en meşhur yemeklerinden biri de bölgede yetişen özel bir muz. Bu muz pişirildiğinde patates gibi yenebiliyor. Şüphesiz bu muzların nasıl yendiğini program boyunca bolca göreceksiniz. Öte yandan Survivor'ın yeni sezonunun kadrosu yavaş yavaş belli oluyor. Şubat ayında başlayacak olan dünyanın en zorlu yarışması Survivor'a gidecek bir isim daha açıklandı. Acun Ilıcalı, yeni Survivor için bu kez milli sporcu ve tescilli güzellerden oluşan sürpriz bir kadro oluşturuyor...

Ilıcalı, Survivor ekibine son olarak film sektöründen bir ismi kattı. Sabit Kanca karakterine can veren komedyen İsmail Baki Survivor'a gidiyor.. Yönetmenliğini Alper Mestçi'nin üstlendiği ve başrolünü İsmail Baki'nin canlandırdığı filmde Sabit Kanca, hazır cevaplılığıyla ve bilgisiyle fark yaratıyor.

Tolga Karel'in Survivor'da yarışacağı kesinleşen ilk ünlü olduğunu Twitter'dan ilan eden Acun Ilıcalı, diğer isimleri ileri ki günlerde paylaşacağını belirtmişti ve attığı yeni tweet ile 2 isim daha açıkladı..

Milli voleybolcu Duygu Bal ile anlaşan ve Survivor'ın bu yıl 'olimpik tatta' olmasını isteyen Ilıcalı..

Londra Olimpiyatları'nda 800 metrede 1. seride en önde koşarken aşil tendonundan sakatlanan milli atlet Merve Aydın'la da el sıkıştı.

Ünlü yapımcı Ilıcalı, Panama'da gerçekleştirilecek Survivor için. ‘Aşk-ı Memnu' dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ'un nişanlısı olarak tanınan manken Eda Özerkan'a teklif götürdü. Survivor kadrosunda yer alması istenen bir başka isim de oyuncu Serenay Aktaş oldu.

Alınan bilgiye göre her iki isimle de yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği belirtildi. Acun Ilıcalı, Panama'da yapılacak Survivor için 2012 Türkiye Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu'na teklif yaptı

Ünlü yapımcının son bombası ise 1990'lı yılların ünlü popçusu Burak Kut.

Ucankus.com