sezen aksunun evi
Haberler / Güncel / Sezen Aksu'nun İzmir'deki villasına belediyeden inceleme!

Sezen Aksu'nun İzmir'deki villasına belediyeden inceleme!

Güncel 13.06.2020 10:13

İzmir Karaburun Belediyesi ekipleri, gelen ihbar üzerine Sezen Aksu'nun Manal Koyu'ndaki denize sıfır villasında inceleme yaptı.

Sezen Aksu'nun villasında, daha önce kaçak olduğu için mühürlenen havuzdan denize 50 metrelik boru döşendiği ve bu borudan denize atık bırakıldığı tespit edildi. Skandalı GÜNAYDIN yazarı Mevlüt Tezel köşesine taşıdı.

İzmir Karaburun Belediyesi ekipleri, gelen ihbar üzerine Sezen Aksu'nun Manal Koyu'ndaki denize sıfır villasında inceleme yaptı. Villada daha önce kaçak olduğu için mühürlenen havuzdan denize 50 metrelik boru döşendiği ve bu borudan denize atık bırakıldığı tespit edildi.

Boru kuma gömülü bir şekilde yaklaşık 50 metre ilerleyip denize ulaşıyor! Ekipler bu boruyu söktü ve havuzdaki mührün sökülerek faaliyete devam edildiğini tespit etti. Hadi kaçak havuz yaptırdın, mührü söküp bir de denize gizlice 50 metre atık borusu döşeyip doğayı kirletmek nedir? Bu kadar varlık içinde yaşayan bir sanatçı, kaçak boru döşemeye nasıl tenezzül eder? 

Yılmaz Özdil villasını denize yürütürse, Can Dündar hazine arazisine ağaçları kesip villa dikerse, Soner Yalçın tarım arazisine kaçak köşk yaparsa Sezen Aksu boş durur mu?

Konuştuklarında, yazdıklarında bunlardan dürüstü yok! En çevreci onlar, küçük bir ağaç kesilse sorumlu devlet ilan edip tweet atarlar, köşe yazısı yazarlar ama doğada kaçak yapı yapmada üstlerine yok! Avantaya alışmışlar, kaçak yapıyı seviyorlar.

Sezen Aksu'nun bir konserde kazandığı paranın çeyreğiyle o kaçak havuz ve atık su sorunu çözülür aslında! Ama o Sezen Aksu! Ülkemizin çok değerli sanatçısı! 'Kalbim Ege'de kaldı diye şarkı söyler ama kaçak boruyu da Ege'ye döşer!

Sabah