Ofiste Her Şey,
Haberler / Güncel / Ofiste Her Şey’den Turkcell kullanıcılarına müjde!

Ofiste Her Şey’den Turkcell kullanıcılarına müjde!

Güncel 20.01.2021 09:14

Ofiste Her Şey, Turkcell’lilere yönelik kampanyası ile 2021 yılına güzel bir başlangıç imkanı sunuyor.

Zorluklarla ve pandemi ile mücadeleyle geçen 2020 yılının kötü hatıralarını silerek 2021 yılına yeni ve umutlu bir başlangıç yapmak isteyen Ofiste Her Şey, Turkcell'lilere yönelik kampanyası ile 2021 yılına güzel bir başlangıç imkanı sunuyor.

İş hayatının merkezi Levent'te bulunan, ofis, iş hayatı ve mimarlık sektörlerinde yeni bir dönemin kapısını aralayacak olan Türkiye bazlı girişim projesi Ofiste Her Şey, yeni yıla, 2020 yılının bıraktığı izleri silebilmek ve kullanıcıların her zaman yanında olduğunu gösterebilmek adına müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyalar ile başlangıç yapıyor.

İçerisindeki davetkar, canlı ve özenle oluşturulmuş mekanları ile bir showroomdan çok daha fazlası olmayı vadeden Ofiste Her Şey, ofis ve çalışma alanı dünyasında, farklı mekan çözümlerinde kullanılabilecek, alanında öncü markalara ait tüm ofis mobilyalarında, Turkcell kullanıcılarına %20 indirim fırsatı sunuyor.

Turkcell'liler, yeniliklerle dolu bütünleşik bir ofis deneyimi sunan Ofiste Her Şey'in avantajlı dünyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken iş hayatının merkezi Levent'te yer alan Ofiste Her Şey'i ziyaret etmek. Tüm ofis mobilyalarında size özel sunulan %20 indirim fırsatı ile, ofis mobilyalarınız sizleri Ofiste Her Şey'de bekliyor.

Kötü günleri eski mobilyalarınız ile geride bırakıp, 2021 yılına yeni mobilyalarınızla umut dolu bir yıla başlangıç yapmanın tam zamanı!

Kampanya bitiş tarihi: 01.03.2021