NUSRET
Haberler / Güncel / Nusret’in hamburgercisini Melkan Gürsel tasarlıyor

Nusret’in hamburgercisini Melkan Gürsel tasarlıyor

Güncel 14.06.2019 09:08

Bine yakın çalışanlı et imparatorluğu kuran Nusret Gökçe Salt Bae Burger'in mekan tasarımını Melkan Gürsel'e emanet etmiş.

Kasap çırağı olarak çalışmaya başlayan ve bine yakın çalışanlı et imparatorluğu kuran Nusret Gökçe'yi durdurabilene aşk olsun! Dünyada 'saltbae' hastag'i ve lakabı ile 22.2 milyon takipçisi olan bir sosyal medya fenomenine de dönüşen Gökçe, şimdi de ortaklarıyla birlikte 'burger imparatorluğu' kurmak için kolları sıvadı. Ünlü tuz serpme hareketinden ilhamla adının Salt Bae olacağı burger zincirinin ilk şubesi, 15-20 gün içinde Bağdat Caddesi'nde açılacak.

HEDEF 300 ŞUBE

Gökçe ve ortakları, İstanbul'un ardından dünyaya yayılacak olan Salt Bae Burger'in mekan tasarımını, dünyaca ünlü ödüllü mimar Melkan Gürsel'e emanet etmiş. Tabanlıoğlu Mimarlık'ın ortağı Melkan Hanım, yine harika iş çıkarmış. İstanbul'un ardından New York, Dubai ve Miami'de şubeler açacak olan Nusret'in hedefi büyük. Uzakdoğu'ya açılıp Singapur, Hong Kong, Şangay ve Pekin'de de şube açacaklarını söyleyen Nusret; Salt Bae Burger'i birkaç yıl içinde 250-300 şubeli bir zincir haline getirmeyi planlıyor.