MOSDER İtalya’da i Saloni Fuarı’na katılıyor!
Haberler / Güncel / MOSDER İtalya’da i Saloni Fuarı’na katılıyor!

MOSDER İtalya’da i Saloni Fuarı’na katılıyor!

Güncel 08.04.2013 12:14

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) üyeleri, 9-14 Nisan 2013 tarihleri arasında, İtalya’nın Milano kentinde düzenlenecek dünyanın en büyük ve en prestijli mobilya fuarı olan “i Saloni” ile hem Avrupa hem de uzak coğrafyalardaki ülkelerle bir araya gelmeye hazırlanıyor

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) üyeleri, 9-14 Nisan 2013 tarihleri arasında,  İtalya'nın Milano kentinde düzenlenecek dünyanın en büyük ve en prestijli mobilya fuarı olan “i Saloni”  ile hem Avrupa hem de uzak coğrafyalardaki ülkelerle bir araya gelmeye hazırlanıyor. Türk Mobilyasının büyük ilgiyle karşılanacağı öngörülen fuarda, Türk markaları, uzak coğrafyalardaki birçok ülkeyle kurdukları işbirliklerini güçlendirmeyi ve yeni oluşacak ticari bağlantılarla ihracat hedeflerini artırmayı amaçlıyor.

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), 9-14  Nisan 2013 tarihleri arasında, 6 üyesi ile birlikte İtalya'nın Milano kentinde, dünyanın en büyük ve en prestijli mobilya fuarı olan “i Saloni”ye katılıyor. Dünyanın birçok ülkesinden mobilya sanayicisi ile ticari ilişkiler geliştirilmesine olanak sunacak fuar, Türk mobilyasının uzak coğrafyalardaki sanayiciler tarafından da tanınmasına katkı sağlayacak. Mart ayında, Çin'in Guangzhou şehrinde gerçekleştirilen CIFF fuarının hemen ardından düzenlenen i Saloni fuarı, Çin'de kurulan ticari bağlantıların daha da güçlenmesine olanak sağlayacak.

Dünyanın en büyük mobilya fuarı olan i Saloni, Mart ayında gerçekleşen CIFF Guangzhou Fuarı ve Ocak ayında gerçekleşen İMOB 2013'ten sonra dünya mobilya sektörünü bir kez daha bir araya getirmiş olacak. Arka arkaya gerçekleşen, dünyanın en önemli ve en büyük mobilya fuarları olarak kabul edilen bu büyük ve kapsamlı organizasyonlar sayesinde dünyanın birçok ülkesinden mobilya sanayicisi, Türk mobilya stilini ve kalitesinin tanınmasına katkı sağlıyor. Türk mobilyasının geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

i Saloni fuarında birbirinden özel tasarımlı mobilyalarını sergileyecek katılımcı MOSDER üyesi firmalar; Alfemo, Bellona, Fatih Kıral, İşbir Yatak, NDesign ve Yağmur Mobilya.