link_kagithane_genyap_fiyat
Haberler / Güncel / Kağıthane'nin değeri artıyor, şimdi alan kazanıyor!

Kağıthane'nin değeri artıyor, şimdi alan kazanıyor!

Güncel 07.04.2021 13:28

İstanbul Kağıthane bölgesi, gayrimenkul yatırımının gözdesi oldu. Bölgede emlak fiyatları her geçen gün değer kazanıyor.

İstanbul Avrupa Yakası'nın değeri hızla yükselen bölgesi Kağıthane'nin çevresi, yapılan yatırımlar ve markalı konut projeleriyle değişiyor. Bölge Raporu kapsamında incelediğimiz Kağıthane lokasyonu, kısa süre içerisinde İstanbul'un en değerli aksları arasında ismini yazdıracak.

Kamu Yatırımlarının Gözdesi Kağıthane

İstanbul Avrupa Yakası'nın parlayan yıldızı Kağıthane, son dönemde yenilenen yapı stoku ve devlet yatırımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Yerel belediyeler başta olmak üzere ulaşım noktalarında hayata geçirilen yeni projeler, bölgenin değerine değer katıyor.

İstanbul'un En Değerli Lokasyonlarından

TEM ve E5 karayolunun ortasında kalan Kağıthane bölgesi, içerisinde barındırdığı avantajlarla bölgedeki yatırımcılara kazandırmaya devam ediyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen projelerle bölgedeki yapı stokunun yenilenmesi, lokasyon özelinde bir hayli değer artışına sebep oldu.

genyap link kağıthane kira desteği kampanyası

Yaşamla İç İçe Bir Bölge

Bölge genelinde inşa edilen markalı konut projelerinin yanı sıra ofis, ticari projeler ve AVM seçenekleri de Kağıthane'nin değerine değer katıyor. Son yıllarda İstanbul'da gayrimenkul fiyatlarının hızla değerlendiği bölgede alan kazanıyor.

Sektörün Lokomotiflerinden Genyap İmzası

Kağıthane bölgesinin öne çıkan markası, bölgede çok sayıda projeye imza atıp yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Genyap olarak göze çarpıyor. Bölgede kentsel dönüşüm kapsamında önemli yatırımları bulunan Genyap, son olarak Link Kağıthane projesiyle ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir imkan sunuyor.

Kira Desteğiyle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Fiyatların 613 bin TL'den başladığı Genyap Link Kağıthane'de ev almak isteyenlere kira desteği veriliyor. Geniş daire tasarımları ve yüksek malzeme kalitesiyle dikkat çeken Link Kağıthane projesinde geniş etkinlik alanları, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark gibi tüm ihtiyaçlara cevap verecek donatı alanları yer alıyor.

‘'Siz Kirayı düşünmeyin, Genyap Link Kağıthane'nin ayrıcalıklı dünyasında teslime kadar kira desteğiyle yerinizi alın'' mottosuyla başlatılan kampanya, konut alıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor.