izocam
Haberler / Güncel / İzocam Genel Müdürü Levent Gökçe oldu

İzocam Genel Müdürü Levent Gökçe oldu

Güncel 24.04.2017 12:43

İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.’de Genel Müdürlük görevine Levent Gökçe atandı.

İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.'de, 2002 yılından beri Genel Müdürlük görevini yürüten A. Nuri Bulut'un, görevden ayrılması sonucu boşalan Genel Müdürlük pozisyonuna, Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de Türkiye Genel Direktörü olarak görevini başarıyla yürütmüş olan Levent Gökçe atandı.

Şirketten yapılan açıklama şu şekilde;

Levent Gökçe, Genel Müdürlük ve imza yetkisini 01 Nisan 2017 tarihi itibari ile devralmıştır.

İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.'de Genel Müdürlük görevine atanan Sayın Levent Gökçe, 1967 yılında Aydın Söke'de doğdu. Bornova Anadolu Lisesi ve ardından ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Gökçe, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik eğitimini tamamladı. Profesyonel iş hayatına Akzo Nobel Kemipol şirketinde “Teknik Servisler Müdürü” olarak başladı. Gökçe, Saint-Gobain Weber'e geçiş yaptığı 1999 yılı ile 2002 yılları arasında Satış Müdürlüğü görevini üstlendi ve ardından sırasıyla; Satış ve Pazarlama Direktörlüğü (2002 - 2005) ve Genel Direktörlük (2005 - 2017) görevlerini başarı ile yürüttü. Evli ve 2 çocuk babası olan Levent Gökçe, İngilizce bilmektedir.

İzocam'da 36 yıldır başarı ile çalışan A. Nuri Bulut ise Saint Gobain Grubu içinde farklı bir sorumluluk üstlenecektir. Bulut, Saint Gobain Grubu'nun Türkiye'deki büyüme stratejisine bağlı olarak Saint Gobain Türkiye Delegasyon yapılanması sürecini daha etkin kılmak ve Türkiye'deki Saint Gobain şirketleri arasında eşgüdüm sağlamak üzere Saint Gobain Türkiye Yöneticisi olarak atanmıştır.

1953 Ankara doğumlu olan A. Nuri Bulut, Saint Joseph Fransız Erkek Lisesi'nin ardından, 1979'da İstanbul Teknik Üniversitesi'nden makine yüksek mühendisi olarak mezun oldu. İş yönetimi yüksek lisansını 1995'de Koç Üniversitesi'nde yaptı. İş hayatına 1978 yılında Tokar A.Ş.'de Proje Mühendisi olarak başlayan Bulut, 1981'de İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. Gebze tesislerine İmalat Şefliği görevini üstlendi. Takip eden yıllarda sırasıyla İmalat Müdürlüğü, Projeler Müdürlüğü, Mühendislik Müdürlüğü pozisyonlarında bulundu. 1996 - 2002 yılları arasında İzocam Teknik Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2002 yılında İzocam Genel Müdürlüğü görevine getirilen A. Nuri Bulut, çeşitli görevlerde çalıştığı 36 yıl boyunca şirketin ve Türkiye'de yalıtım sektörünün yol almasına büyük katkıda bulunarak sayısız üstün başarıya imza attı. Evli ve 1 çocuk babası olan A. Nuri Bulut, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.