suleyman_Soylu
Haberler / Güncel / İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi vefat etti!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi vefat etti!

Güncel 13.03.2021 11:29

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesinin vefat ettiğini açıkladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi vefat etti. Durumla ilgili olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Beyefendi'nin muhterem anneleri Hakkın rahmetine kavuştu. Merhumeye Allah'tan rahmet, Süleyman Bey kardeşimize ve ailesine sabırlar diliyorum." açıklamasında bulundu.

Ali Yerlikaya - İstanbul Valisi

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu‘nun muhterem anneleri Servet teyzemizin, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet, Sayın Bakanımız ve kederli ailesine sabırlar diliyorum.

Mehmet Özhaseki - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı - Yerel Yönetimler Başkanı

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun kıymetli annesi Servet Hanımefendi'nin vefatını teessürle öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet, Sayın Bakanımız'a, ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Mekânı cennet, makâmı âli olsun.

Mahir Ünal - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı

İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'nun muhterem annesi Servet Soylu hanımefendi rahmet-i rahmana kavuşmuştur. Merhumeye Allah'tan rahmet, Sn. Süleyman Soylu'ya ve ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet, makamı âli olsun.

Lütfi Elvan - Hazine ve Maliye Bakanı 

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun kıymetli annesi Servet Soylu hanımefendinin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet, Sayın Bakanımıza ve ailesine sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Bekir Pakdemirli - Tarım ve Orman Bakanı

İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'nun muhterem validelerine Mevlamdan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Sayın Bakanımız ve ailesine sabırlar diliyorum.

Mehmet Ergün Turan - Fatih Belediye Başkanı

İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'nun kıymetli validesi Servet Hanımın vefat haberini öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet; Bakanımıza, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.