Derya Büyükuncu foro
Haberler / Güncel / Derya Büyükuncu Survivor ödülü ile Amerika’da villa aldı

Derya Büyükuncu Survivor ödülü ile Amerika’da villa aldı

Güncel 26.04.2014 15:06

Derya Büyükuncu'nun 'bağışlayacağım' dediği parayla villa satın aldığı ortaya çıktı

Survivor'da 2011 yılında birinci olan Derya Büyükuncu 500 TL'lik ödülü aldıktan sonra ortadan kayboldu. Büyükuncu, ödül olarak aldığı 500 bin TL'nin yarısını işitme engelli çocukların eğitimi için bağışlayacağını açıklamıştı. Ancak Büyükuncu aldığı paranın yarısını vermeden Amerika'ya gitti. Telefonlarını değiştirdiği için Acun Medya yönetimi de Büyükuncu'ya ulaşamadı.

Büyükuncu'nun bu parayla Amerika'dan villa aldığı ve 'Tatil dışında Türkiye'ye dönmem' dediği öğrenildi. Acun Medya'nın avukatları birkaç gün sonra Büyükuncu'ya dava açmaya hazırlanıyor.

Acun Medya'nın aradığı Survivor birincisi Derya Büyükuncu bulundu hem de çok yakınlarda. Milli yüzücü o soruya ne cevap verdi.Katıldığı yarışmadan kazandığı ödülün 250 bin lirasını işitme engelli çocuklara bağışlayacağını açıklamasına rağmen bir yıl önce ortadan kaybolan milli yüzücü Derya Büyükuncu bulundu! Milli yüzücü Derya Büyükuncu, 'Survivor' yarışmasında birinci olursa, kazanacağı büyük ödül olan 500 bin liranın yarısını işitme engelli çocuklara bağışlayacağını açıklamıştı. İzleyici de oylarıyla onu birinciliğe taşımıştı. Ancak Büyükuncu'nun ödülü aldıktan sonra sırra kadem basması olay olmuştu. İşitme engelli çocuklar, tüm uğraşlarına rağmen Büyükuncu'ya ulaşamadıklarını açıklamıştı. O dönem Büyükuncu'nun ABD'ye yerleştiği iddia edilmişti. Olay adam önceki gün İstinyePark'ta, ailesiyle görüntüledi. Büyükuncu, büyük panik yaşadı. Yapacağı bağışla ilgili sorulara yanıt vermeyip kaçmaya çalışan milli yüzücü, hızla AVM'yi terk etti.

Türkiye