Bodrum Yalıkavak Marina’da Lacivert Restaurant’ın yazlık mekanı Shelly açıldı!
Haberler / Güncel / Bodrum Yalıkavak Marina’da Lacivert Restaurant’ın yazlık mekanı Shelly açıldı!

Bodrum Yalıkavak Marina’da Lacivert Restaurant’ın yazlık mekanı Shelly açıldı!

Güncel 19.07.2013 14:58

Doğuş Grubu’nun satın aldığı İstanbul’un en gözde restaurantlarından Lacivert’in yazlık mekanı Shelly, Bodrum Yalıkavak Marina’da açıldı. Lacivert’ten farklı bir konsept oluşturulan Shelly’de kabuklu deniz mahsullerinden oluşan zengin bir menü var. Shelly, yenilikçi sunuş şekli ve hesaplı fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor

Yalıkavak Port'un yeni gözdesi Shelly açıldı. Doğuş Grubu'nun satın aldığı Lacivert'in yazlık bir denemesi olan Shelly, marinanın ikinci katında yer alıyor. Sezon boyunca 10:00 – 02:00 saatleri arası hizmet veren Shelly, deniz ürünlerinden hazırladığı özel lezzetleri, yenilikçi sunuş şekli ve hesaplı fiyat politikasıyla dikkat çekiyor.

Lacivert'ten farklı bir konsept oluşturulan Shelly'de kabuklu deniz mahsullerinden oluşan zengin bir menü var. Yağlı kağıtlar üzerinde servis edilen çeşit çeşit deniz ürünleri; hem fiyatı hem miktarı hem de lezzetiyle fark yaratıyor. Kalamardan midyeye her yemeğin yanında bol bol patates kızartması geliyor.

İstakoz 49 TL

Shelly'nin lezzetli menüsünde karides, midye, kalamar, ahtapot, yengeç, patates kızartması, salata ve ıstakoz yer alıyor. Tüm ürünler için hesaplı fiyat politikası uygulanıyor. Dileyenler ıstakozu sadece 49 TL'ye yiyebiliyor. Yağlı kağıtlar üzerinde servis edilen deniz ürünleri miktarıyla da göz doyuruyor.

Ayrıca Shelly'de zengin bir bar ve şarap menüsü de var. Hafta sonu DJ performansı ile renklenecek Shelly, lezzetli yemek yemek ve keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor.