David ve Victoria Beckham
Haberler / Güncel / Beckham çifti İspanya'daki malikanelerini sattı!

Beckham çifti İspanya'daki malikanelerini sattı!

Güncel 19.08.2015 14:13

Gösteri dünyasının en renkli çiftlerinden David ve Victoria Beckham için İspanya defteri tamamen kapandı.

Beckham, Madrid'in La Moraleja semtindeki bu malikaneyi 2005 yılında 3 Milyon Sterlin ödeyerek satın almıştı. Ünlü çift malikanenin tadilatı ve yeniden dekorasyonu için de 350 Bin Sterlin harcadı. Beckham çiftinin bir zamanlar yaşadığı evi bir İspanyol işadamı 4.2 Milyon Sterlin ödeyerek satın aldı.

David ve Victoria Beckham

Böylece Beckham bu satıştan 1 Milyon Sterlin'in üzerinde bir kar elde etmiş oldu. Victoria ve David Beckham çifti bu mülkü  2007 yılından bu yana ellerinden çıkarmaya çalışıyor.

David ve Victoria Beckham

Beckham, 2007 yılında ABD'de giderken malikanelerini satışa çıkardı. Ancak İspanya'nın içinde bulunduğu ekonomik koşullar yüzünden gayrimenkul fiyatları düştü. Satış bir türlü gerçekleşemedi. David ve Victoria Beckham, İspanya'da yaşadıkları dönemde üç ayrı ev kiralamışlardı. Sonunda bu malikaneyie rastlayınca da sahibi olan Fransız çiftten satın almışlardı.

David ve Victoria Beckham

Beckham çiftinin uzun süre satamadığı ama sonunda elden çıkardığ ımalikanede açık hava yüzme havuzu, tenis kortyarı, küçük bir futbol sahası ve çocuklar için oyun alanları da bulunuyor.

David ve Victoria Beckham

David Beckham, hızla yükseldiği kariyerinin ilk dönemlerinde de kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih ediyordu. Onun kariyerinin ilk dönemlerinde satın aldığı mütevazı Evlerden Biri bir süre önce 350 Bin Sterlin'e satıldı.

David ve Victoria Beckham

Beckham bu evi 1990'ların ortalarında satın aldı. Daha büyük ve gösterişli evler satın almadaya başlamadan önce oturduğu yer burasıydı.

David ve Victoria Beckham

Beckham çifti 2007'de Los Angeles'a taşındı. işte orada yaşadıkları malikanelerden biri bu.

David ve Victoria Beckham

David ve Victoria Beckham, geçen yıl bu 4 katlı malikaneyi satın aldı. 30 Milyon Sterlin ödedikleri bu yeni evin adı da "New Beckingham Palace" yani Yeni Beckingham Sarayı.

David ve Victoria Beckham

Bu arada çiftin yaşadığı lüks evlerin magazin basını tarafından Buckingham Sarayı'na gönderme yapılarak Beckingham Sarayı olarak adlandırıldığını da hatırlatalım.