ajda pekkan
Haberler / Güncel / 'Alıcısı varsa villamı hemen satabilirim'

'Alıcısı varsa villamı hemen satabilirim'

Güncel 14.06.2020 09:30

Sanatçı Ajda Pekkan, uzun zamandır satamadığı villası hakkında konuştu.

Yıllardır satamadığı villasında birçok kez fiyat değişikliğine giden Süperstar Ajda Pekkan'ın, Bahçeköy'deki evine 7 milyon TL'lik zam yaptığı konuşuluyordu. Gazetecilerin, ''Villanızı satılığa çıkartmıştınız. Son fiyatında bir değişiklik ya da artma oldu mu?'' sorusuna Ajda Pekkan, ''Fiyat aynı duruyor. Alıcısı varsa da hemen satabilirim'' diyerek espri yaptı.

"Bu zor günlerde herkes biraz moral bulur umarım. Buradaki işlerimi bitirdikten sonra da küçük bir tatil yapmayı planlıyorum. Zaten Temmuz ayında Bodrum konserleri başlıyor'' diyen Pekkan, son zamanlarda çok konuşulan villası hakkında bir açıklama yaptı.

''Villanızı satılığa çıkartmıştınız, son fiyatında bir değişiklik ya da artma oldu mu?'' sorusuna Süperstar, ''Fiyat aynı duruyor. Alıcısı varsa da hemen satabilirim'' cevabını verdi.

Yedi yıl önce satışa çıkardığı Bahçeköy'deki havuzlu villası için pandemiden önce 39 milyon TL isteyen Süperstar, evine biçtiği fiyata zam yaptı.

Evinin satışı için birçok emlakçıya talimat veren Süperstar'ın özel havuzlu ve aylık aidatı 4.500 TL olan villasının son fiyatı, satış sitesinde tam 46 milyon TL olarak görünüyor.

Milliyet