Alarko Kombi

Alarko Kombi'den süper kombi serisi!

Güncel 16.09.2020 14:59

Alarko Carrier, kış yaklaşırken Alarko Kombi’nin fark oluşturan özelliklerine dikkat çeken yeni bir reklam kampanyasına imza attı.

Kombi dendiğinde akla ilk gelen jingle yine ekranlara dönüyor: “Alarko Kombi. Gerçek kombi, gerçek konfor.” Alarko Kombi'nin yeni reklam filmleri de yıllardır dillere pelesenk olan bu jingle ile başlıyor. Alarko kırmızısı bir ortamda dev bir “SÜPER” tipografisi önünde sahneye reklamın ana karakteri çıkıyor ve üç farklı modeli, üç farklı filmle anlatıyor.

BÜRO imzası taşıyan kampanya tamamen ürün özellikleri üzerine yoğunlaşıyor. Türkiye'nin en sessiz kombisi “Seradens Süper”i anlatırken oyuncu ortamı susturuyor, boyutlarıyla her yere sığabilen “Süper Fit” modelini anlatırken kendini neredeyse ikiye katlıyor ve çift yoğuşmalı “Seradens Süper Plus” modeli anlatırken de iki karaktere bölünüyor. Her modelin adında geçen SÜPER kelimesi de “Alarko Süper Kombi Ailesi” filmlerinin ortak noktasını oluşturuyor. Prodüksiyonunu Society'nin üstlendiği reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda Ariel Goldenberg yer alıyor.