acun ılıcalının miamideki evi
Haberler / Güncel / Acun Ilıcalı'nın Miami'deki evin kareler!

Acun Ilıcalı'nın Miami'deki evin kareler!

Güncel 19.04.2017 13:23

Yaptığı programlarla kendinden söz ettirmeyi başaran Acun Ilıcalı'nın Miami'de yer alan 6.2 milyon dolarlık evinden kareler.

Acun ılıcalı'nın Miami'de bulunan 6.2 milyon dolar değerindeki malikanenin büyüklüğü 650 metrekare. Peşin para verek satın aldığı evin içinde; 5 yatak odası, profesyonel mutfağı, özel ev sineması ve şarap mahseni bulunuyor. Ayrıca arka tarafta büyük bahçesi, bakıcılar için müştemilat evi ve otopark alanı da yer alıyor. 

Malikanenin denize sıfır olmasının yanında kendine ait özel iskelesi ve tekne park alanı da bulunuyor. Ana kapı dışında malikaneye tekneyle de gelinebiliyor.

Malikane Miami'nin zenginlerinin ve jet sosyetesinin oturduğu Palm Island bölgesinde yer alıyor. Ilıcalı'nın komşuları arasında Kim Kardashianlar, Barbara Walters, Gabrielle Anwar, Al Capone, Enrique Iglesias, Anna Kournikova gibi ünlü isimler yer alıyor. 

Acun Ilıcalı Malikane'yi Banu Enes'ten almıştı

Daha önce iş sanat dünyasına ev ve villa satışlarıyla tanınan Türk emlak şirketi sahibi Banu Enes tarafından satılan malikane Palm Island bölgesinin en değerli mülkü arasında gösteriliyormuş.