acun ılıcalının evi
Haberler / Güncel / Acun Ilıcalı, Miami'den 6 milyon dolara malikane aldı

Acun Ilıcalı, Miami'den 6 milyon dolara malikane aldı

Güncel 04.09.2016 10:21

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Miami'nin jet sosyetesinin oturduğu Palm Island bölgesinden 6 milyon dolara lüks malikane satın aldı.

Acun Ilıcalı Miami'nın jet sosyetesine katılıyor. Malikane Miami'nin zenginlerinin ve jet sosyetesinin oturduğu Palm Island bölgesinde yer alıyor. Acun Ilıcalı malikaneyi 6 milyon dolar ( 18 trilyon lira) peşin para vererek satın almış. Ilıcalı'nın komşuları arasında Kim Kardashianlar, Barbara Walters, Gabrielle Anwar, Al Capone, Enrique Iglesias, Anna Kournikova gibi ünlü isimler yer alıyor. 

Malikanenin büyüklüğü 650 metrekare, 5 yatak odası, profesyonel mutfağı, özel ev sineması ve şarap mahseni bulunuyor. Ayrıca arka tarafta büyük bahçesi, bakıcılar için müştemilat evi ve otopark alanı da yer alıyor. Evin değeri 10 milyon dolarmış ancak ev sahibinin acil ihtiyacı yüzünden Acun Ilıcalı peşin para verince indirim uygulanmış ve malikaneyi satmaya razı olmuş.

Malikanenin denize sıfır olmasının yanında kendine ait özel iskelesi ve tekne park alanı da bulunuyor. Ana kapı dışında malikaneye tekneyle de gelinebiliyor.

MALİKANEYİ MIAMI'NİN ÜNLÜ EMLAK DANIŞMANI BANU ENES SATMIŞ 

Daha önce iş sanat dünyasına ev ve villa satışlarıyla tanınan Türk emlak şirketi sahibi Banu Enes tarafından satılan malikane Palm Island bölgesinin en değerli mülkü arasında gösteriliyormuş