Zorlu Center / Zorlu Gayrimenkul

Zorlu Gayrimenkul firmasının Zorlu Center projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Zorlu Center yangın

Zorlu Center yandı!

Genel Zeynep Karabağ 10.01.2015
Zorlu Gayimenkul'e ait Zincirlikuyu'daki Zorlu Center Residence ve AVM projesinin rezidans kısmında yangın çıktı.
Zorlu Center'in 1. Blok 17. katında çıkan ve nedeni henüz bilinmeyen yangında 1 kişi ölürken, 6 kişi de yaralandı. İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik çalışması sonucu yangın söndürülürken, ölen kişinin güvenlik şirketi vardiya amiri olduğu öğrenildi. 

Dün akşam saat 21.30 sıralarında inşaat halindeki rezidansta çıkan yangın, başka katlara sıçramadan kontrol altına alındı. 

Zorlu Center'dan gece saatlerinde yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: 
"9 Ocak 2015 tarihinde saat 21.30'da Zorlu Center'ın R2 kulesinde bir yangın meydana gelmiştir. Yangında iş ortağımız güvenlik şirketinin vardiya amiri, mesai arkadaşımız Murat Delioğlu ne yazık ki hayatını kaybetmiş ve 6 görevli arkadaşımız hafif yaralanmıştır. Vefat eden çalışma arkadaşımızın kaybından büyük üzüntü duyuyoruz. Ailesinin acısını paylaşıyor, tüm yakınlarına ve çalışma arkadaşlarımıza baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.

Yaşanan üzücü yangınla ilgili olarak başladığı ilk andan itibaren acil müdahale timinin itfaiye ekipleri gelene kadar çalışmalarını sürdürdüğünü ve eş zamanlı olarak itfaiyeye haber verildiğini belirtmek isteriz. Söndürme ve soğutma çalışmaları da hızlı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Yangının çıkış nedeniyle ilgili yetkili merciler gerekli araştırmaları başlatmıştır. Alınan sonuçlarla ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşacağımızı bildiririz."

Zorlu Center zorlu gayrimenkul zincirlikuyuda yangın