Hilti Online

Yenilenen Hilti Online müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor

Genel Emine Pile 08.12.2014
Anlık sipariş takibi, canlı satış desteği gibi özellikleriyle dikkat çeken Hilti Online’dan tüm mobil cihazlarla 7/24 hizmet almak mümkün...
İnşaat endüstrisinin global jenerik markası Hilti'nin ürünleriyle ilgili tüm bilgilere anında ulaşmak ve hızlıca satın almak için bir tık yeterli. Hilti Türkiye'nin yenilenen web sitesi hilti.com.tr kolay kullanımı sayesinde müşterilerin istedikleri bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmalarına ve mobil cihazlarıyla sipariş vermelerine olanak tanıyor. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayardan 7 gün 24 saat erişimin mümkün olduğu Hilti Online, pratik kullanımı, anlık sipariş takibi, canlı satış desteği ve şantiye çalışanlarından ofis çalışanlarına, mimar ve mühendislerden, kendi işini yapanlara kadar herkese uygun içeriğiyle dikkat çekiyor. 

Hızlı sipariş verme ve ürün stoğunu kontrol etme imkanı

Yeni Hilti Online, şantiyede ya da ofis dışında çalışan veya ofis ortamında görev yapan tüm müşterilerine işlerini kolaylaştıran ve zamandan tasarruf sağlayan avantajlar sunuyor. Ürün kodunun girilmesiyle ya da kişiselleştirilmiş kataloğu kullanarak hızlı sipariş verme imkanı sağlayan Hilti Online'dan, ana depo ve mağazalardaki ürünlerin stok bilgisine ve fiyatlarına ulaşılabiliyor. 

Siparişlerinizi takip etmek ve en yakın Hilti Center'ı bulmak mümkün

Kullanıcıya sipariş geçmişini görme ve mevcut siparişlerin takibini yapma fırsatı veren Hilti Online'da kredi kartı ile ödeme yapmak ve faturaları site üzerinden yazdırmak mümkün. Hilti Online, müşterilerin kendisine en yakın Hilti Center'ların adreslerine ve açılış saatlerine ulaşmalarına da imkan tanıyor. 

Hilti satış profesyonellerinden canlı destek avantajı

Müşteri hizmetleri danışmanı ile görüşmek için hızlı geri arama seçeneği ve hızlı kontrol fonksiyonu gibi özelliklere sahip olan web sitesinde, Hilti satış profesyonellerinden canlı destek yoluyla kısa sürede cevap almak da mümkün. 

Makina filonuzu yönetebilir, tamir için istekte bulunabilirsiniz

Şirket çalışanlarından kendi işini yapanlara kadar tüm sektör profesyonellerine uygun ayrıcalıklar sunan  Hilti Online ile müşteriler sahip oldukları tüm makinaların detay bilgilerine ulaşabiliyor. Böylece müşterilerin makina parkurlarını yönetmeye yardımcı olan Hilti Online, çalıntı kayıp bildirimi ve tamir için istekte bulunmayı da sağlıyor. 

Mimar ve mühendisler için kullanımı kolay tasarım merkezi 

Mimarlık ve mühendislik tasarımı yapan firmaların da  işlerini kolaylaştırmaya yardımcı olan özelliklere sahip Hilti Online'ın içeriğindeki özel mühendislik kategorisi ile haberler, teknik çözümler, yazılımlar ve seminerlerle ilgili bilgilere erişilebiliyor. Aynı zamanda belgeler ve teknik kullanım kılavuzları gibi kapsamlı teknik bir kütüphaneye ulaşılmasına imkan tanıyan Hilti web sitesinde, tüm yazılım yüklemeleri ile son yeniliklerle güncellenmiş katalog ürünlerine, hizmetlerine ve ilgili belgelere doğrudan ulaşılabiliyor. 

Hilti Türkiye Hilti Online inşaat inşaat sektörü inşaat endüstrisi