Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Yenigün İnşaat

Yenigün İnşaat, yeni yılın ilk etkinliğinde dostları buluşturdu

Genel Emine Pile 16.01.2015
Yenigün İnşaat, yeni yıldaki ilk özel etkinliğinde sahne alan Kürşat Başar ve orkestrası unutulmaz bir gece yaşattı.
41 yıllık köklü geçmişiyle, uluslararası arenada Türkiye'nin en güçlü inşaat firmalarından biri olan Ankara merkezli Yenigün İnşaat, yeni yılın ilk özel etkinliğinde dostları ile bir araya geldi.

Yenigün Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün'ün ev sahipliği yaptığı davete Mithat Yenigün ve ailesinin yakın dostları katıldı. Aynı zamanda Fenerbahçe Asbaşkanı da olan Yenigün'ün konukları arasında çok sayıda Fenerbahçeli işadamı da yer aldı. Kürşat Başar ve orkestrası, Yenigün'ün uluslararası ödüle sahip çok özel genel merkez binasında gerçekleştirilen özel davete katılan Ankaralı seçkin isimlere unutulmaz bir gece yaşattı.

The House Residence Bomonti geceye damgasını vurdu

Son 6 yıldır dünyanın en büyük 250 müteahhit firması arasında yer alan Yenigün'ün son projesi The House Residence Bomonti geceye damgasını vurdu. Yenigün'ün İstanbul'daki ilk projesi olan The House Residence Bomonti'nin farklı ve özel konsepti çok konuşuldu. 

Yenigün İnşaat'ın ilk gayrimenkul geliştirme yatırımı olarak hayata geçen, The House Collection'ın markasını verdiği ve işletmesini üstlendiği, FYP Proje Geliştirme'nin marka, dizayn ve konsept planlamasını hazırladığı The House Residence Bomonti, farklı bir yaşam vadediyor. Yaşamın yeni merkez adresi Bomonti'de, eğlence hayatına, Nişantaşı ve Taksim'e birkaç dakika mesafede yer alan The House Residence aynı zamanda yepyeni bir yaşam konsepti sunuyor. FYP Proje Geliştirme'nin farklı ve dinamik yaşam konsepti ile şekillenen, The House Residence Bomonti; 1+0'dan 2+1'e kadar 41 metrekare ile 199 metrekare arasında değişen özel dizayn yaşam seçenekleri ile 2016 Mayıs ayında yaşama hazır.

Yenigün İnşaat Yenigün İnşaat etkinlik Kürşat Başar