King Master 10.000

Yataş’ın akıllı yaylı yatağı ile uykuya bakış açınız değişecek!

Genel Emine Pile 04.12.2014
Yataş, alanında ilk ve tek “King Master 10.000” yatağı ile uykuya olan bakış açınızı değiştirecek
Sağlık, mutluluk ve başarının rahat bir uykudan geçtiğine inanan, konforu  ve uzmanlığıyla yatak markası liderliğini koruyan Yataş, alanında ilk ve tek “King Master 10.000” yatağı ile uykuya olan bakış açınızı değiştirecek!

Yataş yeni yıla iddialı giriyor. Ödüllü Hi-Low ve Posturflo HD yay teknolojilerinin kullanılarak üretildiği  “King Master 10.000” yatağı ile Yataş, siz uyurken vücudunuza istediği konforu en sağlıklı biçimiyle sunuyor.  

Yataş'ın son harikası “King Master 10.000” serisi,  yatak çekirdeğinde bulunan ve aralıksız çalışan 10.000 adet akıllı yayı ile uyku sırasında vücudunuzun ihtiyaç duyduğu rahatlığı omurganızı destekleyerek sunuyor. Sağlıklı ve rahat uyku için “alanında ilk ve tek”  King Master 10.000, yüksek hava geçirgenliğine olanak veren yay sistemi ile  de yatağınızın sürekli nefes almasını sağlıyor.  Kusursuz yaylı sistemiyle rahat ve aralıksız uykular sunan Yataş, renkli rüyaların da kapısını çalıyor.

Konforu kadar işçiliği de dikkat çeken King Master 10.000 yatağı, pürüzsüz, ipeksi görünüme sahip saten kumaşı, el işçiliği kullanılarak birleştirilen iç kısımları ile yatak odalarında şıklığı tamamlıyor. 20 mm yükseklik ve 33 mm'lik çapıyla dünyanın en küçük pocket yaylarından oluşan Posturflo HD yatak, uykunun en sağlıklı halini sunarak,  hayatını değiştirmek isteyen uyku severleri Yataş mağazalarında bekliyor.

Yataş King Master akıllı yaylı yatak