sağlıklı yerleşimler konferansı

Yaşadığımız şehirler ne kadar sağlıklı?

Genel Emine Pile 24.11.2015
‘Sağlıklı Yerleşimler’ konusu, Urban Land Institute – ULI Türkiye’nin düzenlediği konferansta önemli isimleri bir araya getiriyor.
Toplumun en önemli unsuru olan bireylerin, mutlu bir hayat sürdürebilmesi için yaşam alanlarında ‘sağlık'la iç içe olmaları gerekiyor. Son zamanlarda üzerinde durulan en önemli konulardan biri olan ‘Sağlıklı Yerleşimler' konusu, Urban Land Institute – ULI Türkiye'nin düzenlediği konferansta dünyadan ve Türkiye'den önemli isimleri bir araya getiriyor. 

Yerleşimlerdeki insanların fiziksel, ruhsal ve sosyal esenliklerini sağlamak üzere dizayn ve inşa edilmiş yerleşimler olarak tanımlanan ‘Sağlıklı Yerleşimler' konulu konferans, dünyanın en önemli gayrimenkul ve sürdürülebilir çevre politikaları uzmanlarından biri olan Ed McMahon, Seferihisar Belediye Başkanı M. Tunç Soyer ve Kadıköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü A. Şule Sümer'i ağırlıyor.

SAĞLIKLI YERLEŞİMLER KONFERANS VE PANELİ PROGRAM

Katılımcılar:    ULI Washington D.C Sürdürülebilir Çevre ve Gelişme Politikaları Charles E. Fraser Başkanı Ed McMahon (Video konferans vasıtasıyla), 
Seferihisar Belediye Başkanı ve Uluslararası Citta Slow Birliği Genel Başkan Yardımcısı Tunç Soyer, Kadıköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Şule Sümer

Tarih:        25 Kasım 2015, Çarşamba
Saat:        15:00 - 18:00
Yer:        YEM, Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430, 34394 Fulya / İstanbul

sağlıklı yerleşimler M. Tunç Soyer A. Şule Sümer