Wesley Sneijder

Wesley Sneijder ve eşi, Marina Park Residence’a taşındı

Genel Zeynep Karabağ 26.10.2016
Galatasaray'da top koşturan Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder ile eşi Yolanthe Cabau, Ataköy'deki Marina Park Residence'a taşındı.
Uzun zamandır Maçka Residence'ta yaşayan Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau, Galatasaray'ın Florya'daki tesisine yakın olmak için ev değiştirdi. Çift Ataköy sahilinde bulunan Marina Park Residence'a yerleşti.

Wesley Sneijder'in İstanbul'un trafiğinden bunaldığı için ev değiştirdiği söyleniyor. Galatasaray'ın Florya'daki tesislerine yakın olabilmek için uzun zamandır yaşadıkları Maçka Residence'daki evlerini boşaltıp Ataköy Marina Park Residence'a taşınan çifte bu değişiklik pahalıya mal oldu.

Residence içinde sadece iki adet bulunan 306 metrekarelik 3+1 dairenin aylık kirasının 10 bin Euro (yaklaşık 33 bin 500 lira) olduğu öğrenildi. Kira sözleşmesi imzalamadan önce minimum bir yıl oturmayı taahhüt eden Sneijder, bir yıllık kira bedeli olan 120 bin Euro'yu da peşin ödedi. 

KOMŞU WESLEY

Yolanthe Cabau, taşınır taşınmaz bölgede keşif turlarına başladı. Çift akşamları el ele marinada düzenli yürüyüş yapıyor, ardından bir kafede oturup ondan sonra eve geçiyor. Weslej Sneijder, kendisine “komşu” diye seslenen marina çalışanlarına da el sallayarak karşılık veriyor.

Wesley Sneijder Yolanthe Cabau