Viaport Marina,

Viaport Marina, 27 Haziran’da deniz tutkunlarını ağırlıyor!

Genel Emine Pile 16.06.2015
Via Properties tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Viaport Marina, 27 Haziran günü deniz tutkunları için KYK CUP etkinliği düzenleyecek.
Türkiye'nin en yeni marinası Viaport Marina, Kalamış Yelken Kulübü işbirliğiyle deniz üzerinde Viaport Marina, KYK Cup etkinliğine ev sahipliği yapacak. Yaklaşık 50'ye yakın yelkenlinin katılacağı yarış, 27 Haziran'da İstanbul Boğazı'ndan start alacak, Viaport Marina'da son bulacak.

KYK CUP'ta kayıtlar başladı 

İstanbul Tuzla'da Via Properties tarafından hayata geçirilen dünyanın ilk 6 fonksiyonlu marinası olma özelliğine sahip Viaport Marina, geleneksel hale getirilecek olan Viaport Marina Cup'ı, 27 Haziran'da Kalamış Yelken Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirilecek. MotorBoat & Yachting ve Kral Pop Radyo'nun da basın sponsorluğunu üstlendiği Viaport Marina KYK CUP'ta kayıtlar başladı.

Yelkenler fora!

Viaport Marina KYK CUP, 27 Haziran cumartesi günü İstanbul Boğazı'ndan start alacaklar ve zorlu bir parkur sonrasında Viaport Marina'ya ulaşacaklar. Deniz tutkunlarına özel düzenlenen yarışa katılan tüm tekneler 5 Temmuz'a kadar Viaport Marina'da ücretsiz konaklayabilecekler. Toplam 5 sınıfta yapılan ve her sınıfta dereceye giren tekneler içinse, galip gelen tekneye 15 güne kadar ücretsiz kara konaklaması hediye edilecek. 2. olan tekneye ise 10 güne kadar kara konaklama, 3. Tekneye ise 7 güne kadar ücretsiz kara konaklama hediye edilecek.

Viaport Marina KYK Cup