UPN International

UPN International, 9. Arap Türk Zirvesi’nde yoğun ilgi gördü!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 01.05.2015
UPN International, 25-26 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşen 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’nde ilgiyle karşılandı.
Ulak Group bünyesinde bulunan ve 2010 yılından itibaren Uluslararası Gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren UPN International, Türkiye çapındaki “Münhasır Proje Portföyü”nün yanı sıra, dünya çapında “Uluslararası Gayrimenkul Operatörü” kimliğiyle aktif olarak hizmet veriyor. Sektörde uluslararası bilgi, tecrübe ve satış ağına sahip olan UPN International, 25-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Hilton Otel'de gerçekleşen 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi'nde pek çok ülkeden Türkiye pazarını yakından incelemek ve yatırım yapmak üzere gelen yatırımcılarla bir araya geldi.

Türkiye, Arap coğrafyası ve dünya gayrimenkul sektörünün geleceğinin tartışıldığı ve yeni işbirliklerinin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen fuarda; İstanbul, Bursa, Kuşadası, Antalya ve Bulgaristan gibi yurtiçi ve yurtdışında bulunan seçkin proje portföyünü katılımcılara sunan UPN International, üst düzey yöneticileri ve güçlü satış ekibi ile Ortadoğu yatırımcılarının büyük ilgisiyle karşılaştı. 

İstanbul ve Bulgaristan projelerine yoğun ilgi

Standı ziyaret eden katılımcı ve yatırımcıların, UPN International'ın portföyünde bulunan seçkin projelere ilgisi oldukça yoğundu. Özellikle İstanbul, Bursa ve Bulgaristan projeleri, yatırımcıların yoğun ilgisini çeken bölgeler arasında yerini aldı. Yenilikçi bakış açısıyla sektörde yer alan UPN International, Bulgaristan projelerini yapılan fuarda görücüye çıkarttı. Fuarda pek çok yeni bağlantı ve işbirliğinin yanısıra, önemli iş anlaşmaları ve portföyünde bulunan seçkin gayrimenkullerin satışını geçekleştirdi. Geniş satış ağı ve iş modelleri ile Uluslararası Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandıran UPN International, her geçen gün satış ve kanal gücünü artırarak, yenilikçi iş modeliyle yurtiçi ve yurtdışında gayrimenkul sektöründeki yerine daha da güçlendirmeye, ve sektörde örnek olmaya devam ediyor.

UPN International 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi Gayrimenkul Zirvesi