Ünlülerin yazlık evleri

Ünlülerin yazlık evlerini görmek ister misiniz?

Genel Zeynep Karabağ 14.05.2015
Yaz yaklaşırken herkes deniz kenarına ve yazlık evlerine gitmeye başladı. Peki ünlülerin yazlık evleri?
1- Eda Taşpınar, annesinin Marmaris Selimiye Köyü'ndeki evine gitti. Yaz denilince akla ilk gelen isimlerden Eda Taşpınar, deniz ve güneş sezonunu açtı.

eda taşpınar

Tatilini Bodrum mu yoksa Çeşme'de mi geçireceği merak konusu olan ikoncan, tatiline Marmaris'in ünlü Selimiye Köyü'nden başlamayı tercih etti.

Burada annesine ait denize sıfır evde kalan Eda Taşpınar, evin arka bahçesi ve verandasında çekilen pozlarını da instagram'da paylaştı.

Gösteri dünyasının ünlüleri yaz aylarında ya da fırsat bulduklarında gözde tatil mekanlarına koşuyorlar. Ama onun dışında hemen hemen hepsinin nefes kesici güzellikte yazlık evleri de var. 

İşte ünlülerin bazılarını elden çıkarıp yenisiyle değiştirdiği bazılarını yeni satın aldığı yazlık evleri ve o evlerin doyumsuz manzaraları.

1- Pamela Anderson

Burası Baywatch dizisiyle üne kavuşan Pamela Anderson'ın Malibu'daki sayfiye evi.

İçinde bir de piyanosu bulunan bu evi binbir emekle dekore ettirmişti Anderson. Anderson yaşadığı finansal güçlükler nedeniyle bu evi satışa çıkardı. Anderson bu ev için 7.75 milyon dolar istiyor.

pamela anderson

Seksi yıldız Malibu'daki evini 2000 yılında 1.8 milyon dolara satın almıştı. 

2- Brooke Shields

Ünlü yıldız Brooke Shields'ın Hamptons'ta bir sayfiye evi bulunuyor.

brooke shields

New York'un zenginlerinin yazın akın ettiği Hamptons'taki bu evi geçen yıl 4.3 milyon dolara satın aldığı konuşuluyor. Ev, 1920'lerin mimari tarzını yansıtıyor. 

2- Courtney Cox

Burası da Courtney Cox'un Malibu'daki yazlık evi... 1950 yılında inşa edilen bu binanın dört bir yanından okyanus görünüyor. 

courtney cox

Cox satın aldığında ev kelimenin tam anlamıyla yıkıntı halindeydi. Ünlü yıldız evin restorasyonu için küçük bir servet harcadı. Eşi David Arquette'den boşanan Cox, yaz aylarını bu evde kızıyla birlikte geçiriyor.

3- George Clooney

Bu evi artık tanımayan kalmamıştır büyük olasılıkla. Burası George Clooney'in İtalya'da Como Gölü kıyısındaki sayfiye evi. Clooney'in nişanlısı Amal Alamuddin ile burada evleneceği konuşuluyor. 

george clooney

4- Jennifer Lopez

Jennifer Lopez de Hamptons'ta ev sahibi olan ünlülerden. Lopez'in sahip olduğu tek gayrimenkul bu değil. Ünlü yıldızın birçok yerde evleri var. Jennifer Lopez, gösteri dünyasının en çok kazanan yıldızlarından biri. 

jlo

5- Scarlett Johansson

Burası da Scarlett Johansson'un Hamptons'taki evi. Güzel yıldız bu yılın Ocak ayında bu evi satın aldı. Johansson bu ev için 2.2 milyon dolar ödedi. Johansson yakında bir bebek sahibi olacak. 

scarlett johansson

6- Khloe ve Kortney Kardashian

Burası da Khloe ve Kortney Kardashian'ın Hamptons'taki 'televizyon' evi. İki kız kardeş maceralarını anlatan reality show için bu evde yaşıyor. Onların Hamptons'ta bulunması çevre sakinlerini rahatsız etmişti. 

kardashian

7- Lauren Conrad 

Lauren Conrad kısa bir süre önce Laguna Beach'teki bu evi satın aldı. Okyanus manzaralı bu ev için Conrad'ın 8.5 milyon dolar ödediği konuşuluyor. Ev 1937 yılında inşa edildi.

lauren conrad

Lauren Conrad burayı satın almadan önce yine aynı bölgede bulunan evini satışa çıkarmıştı. Conrad doğup büyüdüğü Laguna Beach'te çekilen The Real Orange County adlı TV şovuyla tanındı. 

8- Matthew Perry

Matthew Perry

Burası da aktör Matthew Perry'nin Malibu'daki 'cam' evi. Friends dizisiyle yıldızı parlayan Perry, sabahları uyandığında önce gösterişli havuzunu sonra da okyanusu görüyor. Ancak Perry bu evi bu yılın ilk aylarında satışa çıkardı. 

9- Matt Damon

matt damon

Eğer bir yatırım için gözden çıkaracak 20 milyon dolarınız varsa belki de burası tam size göre... Aktör Matt Damon, Miami'deki sahil evini kısa bir süre önce satışa çıkardı. 

10- Shakira

Burası da Shakira'nın Miami'deki evi. Ünlü şarkıcı da bir süre önce burayı satışa çıkardı. 

shakira

11- Kelly Wearstler

Kelly Wearstler

Tasarımcı Kelly Wearstler'in Malibu'daki evi kelimenin tam anlamıyla soluk kesici. Rol aldığıThe Real Housewives of Beverly Hills ile adını duyuran Yolanda Foster ve eşinin de Malibu'da bir yazlık evi var. 

12- Bob ve Cortney Novogratz

Bob ve Cortney Novogratz

Tasarımcı çift Bob ve Cortney Novogratz'ın sayfiye evi ise mesleklerinin en ince ayrıntılarını uyguladıkları bir mekana dönüşmüş. Tasarımcı çift tam yedi çocuk sahibi... 

Ünlülerin yazlık evleri