Tatlıses markasına haciz

Ünlü yapımcı 'Tatlıses' markasına haciz koydurdu

Genel Emine Pile 21.11.2015
Yapımcı Erol Köse, alacaklarına karşılık icra işlemi başlattığı İbrahim Tatlıses’in “Tatlıses” markasına haciz koydurdu.
İbrahim Tatlıses'ten alacaklarını tahsil edemeyen Erol Köse, marka isminin icra yoluyla satılması için mahkemeye müracaat etti.

ÇİĞ KÖFTELER ELDEN GİDİYOR

Erol Köse, "İcra için gidildiğinde İbrahim Bey'in bütün mal varlığını şirketlerinin üzerine devrettiğini ve şirketlerin mal varlığı üzerinde de hacizler olduğunu gördük. Bunun üzerine Tatlıses Lahmacun ve Tatlıses Çiğköfte markalarına haciz koydurdum. İbrahim Bey'in beş iş günü içinde alacaklarımı ödemesini bekliyorum, sorunu çözmezse Lahmacun ve Çiğköftelerin sahibi ben olacağım. Ben Elazığ çocuğuyum İbrahim Bey'i geçmiş yılların hatırına mağdur etmek istemem her iki şirketten de ücretsiz faydalanmasını sağlarım" dedi.

BAZI MARKALARI DAHA ÖNCE SATMIŞTI

Uğradığı silahlı saldırı sonrasında sahne çalışmalarına çıkamayan ve ciddi maddi kayıpları olduğu iddia edilen İbrahim Tatlıses'in; Tatlıses Turizm, Tatlıses TV, Tatlıses Tekstil ve Tatlıses Parfüm markalarının da daha önce satıldığı öğrenildi.

Tatlıses markasına haciz Erol Köse İbrahim Tatlıses