SXSW konferansı

Uçan otomobil 2017’de satışa çıkıyor

Genel Emine Pile 17.03.2015
Süper lüks otomobil sektörü 2017'de zengin supercar alıcılar için 2017'de iki kişilik paraşütlü bir modeli satışa sunacak.
Slovak şirketi AeroMobil uçan araba için gerçekten ortaya bir tarih attı. Bugüne kadar ilk kez, kendi CEO'su uygun bir zaman çizelgesi sorulması üzerine SXSW konferansında fikrini ortaya koydu: Pahalı oyuncaklar 2017 ile süper lüks otomobil sektöründeki alıcılar için pazara çıkacak.

Şirket beş yıl içinde geçmiş prototiplerinde tüm teknolojik gereksinimleri daha yakın gördü ve tedbirleri aldı. AeroMobil şirketi CEO'su Juraj VACULIK interaktif konferansta, “Sadece iki yıl içinde "zengin supercar alıcılar" için iki kişilik paraşütlü bir modeli satışa sunmak için umutluyum”.

2017'de iki kişilik ve paraşütlü modeli satışa sunmayı hedefleyen AeroMobil daha sonra dört kişilik ve daha gelişmiş güvenlik ekipmanlarıyla tasarlayacakları modeli satışa çıkarak. AeroMobil 3.0 modeli sadece çim zemin üzerinden kalış ve iniş yapabiliyor. VACULIK önümüzdeki yıllarda benzin istasyonları ve otoyolların uçan araçlara iniş için uygun zemin olan çimden şerit pistler yapmaları gerekeceğini, bunun çok yakın olduğunu söyledi.
Ve hepsi bu değil. Önümüzdeki 2 yıl içinde, uçan arabalar oto-pilot ile şehir trafiğinde bizimle olacak. AeroMobil yeni konsept projesi AeroMobil 3.0 oldukça muhteşem görünüyor.

uçan otomobil lüks otomobil SXSW konferansı