Turkish Airlines FootGolf

Turkish Airlines FootGolf'a Sinpaş GYO sponsor oldu!

Genel Zeynep Karabağ 09.04.2015
Turkish Airlines FootGolf Açılış Turnuvası, Sinpşa GYO sponsorluğunda gerçekleştirilecek.
Dünya genelinde hızla yayılan ve Türkiye'de yeni trend olacak “FootGolf” sporunun bilinirliğini artırmak ve geliştirmek amacıyla Uluslararası FootGolf Federasyonu (FIFG)'na 22. üye olarak katılan Türkiye, Avrupa Şampiyonası'nın final ayağına 28-29 Aralık 2015 tarihlerinde ev sahipliği yapacak. 
 
2012'de Londra'da kurulan FootGolf sporunun çatı kuruluşu FIFG'e üye ülke olarak çalışmalara başlayan FootGolf Milli Takımımız, 11 Nisan Cumartesi günü Kemer Country Golf Club'da Sinpaş GYO olarak ana sponsoru olduğumuz açılış etkinliğinde sahaya çıkmaya hazırlanıyor.
 
FIFG (Uluslararası FootGolf Federasyonu)'na bağlı 33 ülkenin büyükelçi ve konsolosları ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sn. Yıldırım Demirören'in katılımı ile gerçekleşecek “Turkish Airlines FootGolf Açılış Turnuvası”; Türkiye, İsviçre, İtalya ve İngiltere Milli Takımları'nın gösteri maçları açılış etkinliğine ayrı bir heyecan katacak. 
 
İş, spor ve cemiyet hayatının seçkin konukların katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan davet Kemer Country Golf Club'da  11 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek.

Program:
 
Tarih:  11 Nisan 2015, Cumartesi
Yer:     Kemer Country Golf Club - Kemerburgaz
Saat:  13:00

Turkish Airlines FootGolf