The Mandarins Limited Acıbadem projesi

The Mandarins Limited Acıbadem, ön talep topluyor

Genel 12.12.2015 17:11

Özel tasarımıyla yıldız projeler arasında yer alan The Mandarins Limited Acıbadem için ön talep alımları başladı.

İstanbul'u üst düzey konforla yaşamak isteyenler için tasarlanan The Mandarins Limited Acıbadem, Acıbadem'de yer alan çok özel lokasyonu, kapanmayan manzarası ve detaylarda farklılaşan benzersiz iç mimari özellikleri ile yenilikçi bir yaşam tarzını hayata geçiriyor. SELKA NSK İNŞAAT tarafından hayata geçirilen The Mandarins Limited Acıbadem için ön talep alımları başladı. Ön talep başvurusu yapanlar, The Mandarins Limited Acıbadem'in örnek dairesini ziyaret etme imkanına da sahip oluyor.

Daire fiyatları 425 bin liradan başlıyor

Tasarım değeri yüksek bir proje olan The Mandarins, özgün mimari tasarımıyla yaşam konforunu zirveye taşıyor. Çağdaş teknolojilerle hayatı kolaylaştıran ve rezidans standartlarının ötesinde özel hizmetleriyle yapı sektörüne yenilikçi bir vizyon kazandıran The Mandarins Limited Acıbadem, ısıtmalı açık ve kapalı yüzme havuzundan ekstra ses yalıtımlı duvarlara, elektrikli araç şarj ünitesinden fark sunan concierge hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede çağın mimari anlayışını yenilikçi boyutlarıyla konut sahiplerinin hizmetine sunuyor.

The Mandarins Limited Acıbadem daireleri 425 bin TL'den başlıyor. Proje tamamlandı��ında yaşam konforunda ve detaylarda hayatı zenginleştiren benzeri olmayan bir model hayata geçirilecek. 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı The Mandarins Limited Acıbadem, tarihi Salı Pazarı'nın yanıbaşındaki özel konumu ve toplu taşıma dahil tüm ulaşım ağlarının kesişme noktasında olmasıyla kentin her noktasına rahat ulaşım açısından büyük kolaylık da sağlıyor.