Amfibik sulak alan aracı

Temiz deniz çalışması için amfibik araç alınacak!

Genel Emine Pile 16.02.2015
Çevre hizmetlerinde ileri teknoloji kullanarak en iyi sonuca ulaşan Kocaeli Belediyesi, deniz, göl ve kıyı bakımı için Amfibik sulak alan aracı alacak
Çevreye duyarlı çalışmalarla bilinen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeni bir araç alımı için ihale düzenleyeceğini açıkladı. Hem suda hem karada hareket edebilen amfibik sulak alan aracı Kocaeli sınırları içerisinde bulunan deniz, göl, gölet ve derelerin, bakım ve temizlik çalışmalarını gerçekleştirecek. Araç deniz ve göl kıyılarında, açık kanalet içlerinde, dalyanlarda, bataklık ve sazlıklarda, saz ve ot biçme, toplama, tırmık ve kepçe kullanmak suretiyle tarama faaliyetinde bulunacak.

MANEVRA KABİLİYETİ YÜKSEK

Yüksek manevra kabiliyetine sahip ve tuzlu suya dayanıklı alüminyum malzemeden yapılmış olan araç nemli çevresel koşullara dayanıklı olacak. Taşıtın çalışma yapılması gereken bölgeye hızlı sevk edilebilmesi için özel olarak uyarlanmış römorkör ile taşınacak.

Aracın garanti süresi boyunca, iş makinası ve tüm ekipmanlarının kılavuz veya diğer belgelerde yer alan periyodik bakımlarına uygun sarf ve yedek malzemelerin tamamını bünyesinde bulunduracak. Amfibik aracın garanti süresi içerisinde periyodik bakımlarının yüklenici firma tarafından yapılacağı araç için yapılacak olan ihale belediyenin ihale salonunda yapılacak. 

ARAÇ İHALESİ NE ZAMAN YAPILACAK? 

Kocaeli Belediyesi'nin  düzenleyeceği amfibik sulak alan taşıtı ve yardımcı ekipmanlarının ihalesi, 23 Şubat Pazartesi günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek.

Amfibik sulak alan aracı ihalesi Kocaeli deniz temzliği çevre temizliği Kocaeli Büyükşehir Belediyesi