Taylor Swift

Taylor Swift, Beverly Hills'teki evinin kapılarını açtı

Genel Zeynep Karabağ 20.04.2016
25 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift, evinin kapılarını Vogue dergisi için açtı.
Vogue'un mayıs sayısına kapak kızı olan Swift, Beverly Hills'teki evinin kapılarını açtı ve hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Genç şarkıcı Taylor Swift'in, müzikten kazandığı parayı gayrimenkule yatırdığını söylemek yalan olmaz. 25 yaşındaki şarkıcı; Rhode Island'da sahilde, Manhattan'da 9 yatak odalı bir çatı katı, Nashville'de iki müstakil evin yanı sıra Beverly Hills'te de 4 yatak odalı ve 4 banyolu bir bungalov evin sahibi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Taylor+Swift'>Taylor Swift</a>

New England stili döşediği evini 2011'de 3.55 milyon dolara (yaklaşık 10 milyon TL) satın alan Swift, Vogue'un video röportajındaki ilginç sorulara ilginç yanıtlar verdi.

ALDIĞIM EN GÜZEL HEDİYE...

Dünyanın en çok kazanan DJ'lerinden, İskoç müzisyen Calvin Harris'le romantik bir ilişki yaşayan Swift, bugüne kadar aldığı en romantik hediyenin ondan geldiğini söyledi: 'Yılbaşı için bahçeme bir zeytin ağacı getirdi ve onu dikti. Bu, bugüne kadar aldığım en harika hediye oldu'.

Gösterişli bir piyano odasında, listelerden inmeyen pek çok ünlü hit şarkısını kaleme almış olan Swift, odadaki en kıymetli eşyasının Grammy'si olduğunu da sözlerine ekledi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Taylor+Swift'>Taylor Swift</a>

KAHVE BAĞIMLISI 

Taylor Swift'in evdeki en vazgeçilmez şeylerinden biri de kahve. Evde espresso, filtre kahve ve çeşitli aromalı kahveler demleyen Swift, kahveden kesinlikle vazgeçemediğini söylüyor. En sevdiği kokteylin diyet kola ve votka olduğunu söyleyen ünlü yıldız, 'Eğer kalorileri saymasaydım her gün chicken tenders yiyebilrdim' diye itiraf ediyor en sevdiği yemeği. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Taylor+Swift'>Taylor Swift</a>

10 yıl içinde kendini nerede gördüğü sorusuna ise samimi bir yanıt veriyor ünlü şarkıcı: '36 yaşında olacağım ve 40'a yaklaştığım düşüncesinin beni strese sokmasına izin vermeyeceğimi umuyorum.' 

'Kendinizi Google'da arattınız mı' sorusunun yanıtı ise şu oldu: 'Evet, ama hayatta öğrendiğim bir ders varsa, o da bunu bir daha yapmamam gerektiği'... 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Taylor+Swift'>Taylor Swift</a>Erkek kardeşinin ona 'Taffy' dediğini söyleyen Swift, en sevdiği dizinin 'Friends' olduğunu söyledi. 'Keşke ben yazsaydım dediğiniz bir şarkı var mı' sorusuna yanıtı ise Friends'in jenerik şarkısı (I'll Be There For You- The Rembrandts) oldu.

Swift, ev hallerinde ne kadar doğalsa, Vogue çekimlerinde bir o kadar farklı görünüyordu. 

Taylor Swift beverly hills vogue vogue dergisi hills evinin kapılarrını açtı