tav eğitim

TAV İnşaat, çalışanları için seminer düzenledi

Genel Emine Pile 28.06.2016
TAV İnşaat, çalışanlarının bireysel gelişimlerini desteklemek için İstanbul, Riyad, Dubai, Abu Dabi ve Cidde'de eğitim ve gelişim semineri düzenledi.
Şirket açıklamasına göre, TAV İnşaat, çalışanlarının bireysel gelişimlerini desteklemek amacıyla İstanbul, Riyad, Dubai, Abu Dabi ve Cidde'de eğitim seminerleri gerçekleştirdi. Building Together (Birlikte İnşa Etmek) adı altında 37 farklı milletten bin 300'ün üzerinde yönetici ve çalışana havalimanı inşaatının başlangıcından teslime kadar tüm süreçleri hakkında bilgi verildi.

TAV İnşaat İnsan Kaynakları Departmanı ve TAV Akademi iş birliğiyle bugüne kadar düzenlenen eğitim seminerlerinde toplam 5 bin 600 saat eğitim verildi. Eğitimlerde düzenlenen atölye çalışmaları sonunda çalışanların geri bildirimleri dikkate alınarak takım çalışması, inovasyon, etkin iletişim gibi kişisel gelişim eğitimleri de programa dahil edildi.

"Öncelikle insana yatırım yapmamız gerekiyor"

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV İnşaat Genel Müdürü Ümit Kazak, şunları kaydetti:

"TAV İnşaat olarak sektörün en prestijli yayınlarından Engineering News Record tarafından son iki yıldır dünyanın en büyük havalimanı inşaat şirketi seçildik. Büyük olmaktan daha önemli olan sürdürülebilir bir iş modeline sahip olmaktır. Bunun için de öncelikle insana yatırım yapmak; çalışanlarımızın mutluluğu ve gelişimini sağlamamız gerekiyor.

Şirketleri ayakta tutan en önemli sermayeleri çalışanlarıdır ve onların sahip olduğu entelektüel birikimdir. Bu nedenle TAV olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörün son gelişmeleri ve gelecek trendleri hakkında yöneticilerimiz ve çalışanlarımız için eğitimler düzenliyoruz. Bununla birlikte, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaya çok önem veriyor ve her türlü eğitim konusunda onları destekliyoruz."

 

TAV İnşaat Ümit Kazak havalimanı inşaatı